A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Dostlar 3 kez bitirdim ve hileyle tüm sahnelere bakayım dedim acaba atladığım yer varmıymış diye ve bir baktım abooov neler var neler. Arkadaşlar Ashley ile birlikte olmak için ne yapmam gerekiyor. Kaç kez Ashley seçmeme rağmen o sahne gelmedi. :/
Ben jenny yoluna devam ediyorum ama üniversiteye geldiğinden beri ashley yolundan devam edersen sahne gerçekleşiyor zaten

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Yok gerçekleşmedi. Sanırım tüm yolları etkinleştirdiğim için olabilir. Bu oyunun kızları >>>DIK kızları bence.

B

Bora Duru

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterleri daha benzer ama bu oyunun DIK'e göre...Ana karakter kızlardan dolayı bunu demiş olabilirsin belki ama DIK'teki ana 5 kız farklı farklı hep bana göre yani...

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Karakterleri daha benzer ama bu oyunun DIK'e göre...Ana karakter kızlardan dolayı bunu demiş olabilirsin belki ama DIK'teki ana 5 kız farklı farklı hep bana göre yani...
Olabilir ancask ben güzellikten bahsetmedim. karakterlerin hikayeye oturması açısından bahsettim. Misal DIK'te Sarah ve Melanie, Josy ve Maya aşırı boş karakterler. Onların yan karakter bile olmaması gerek ki. Oqinn yan karakter olmasına rağmen ana hikayeye baya etkisi var. Bu oyun da nerdeyse sırıtan karakter yok.

S

Silinen üye 144927

Dostlar 3 kez bitirdim ve hileyle tüm sahnelere bakayım dedim acaba atladığım yer varmıymış diye ve bir baktım abooov neler var neler. Arkadaşlar Ashley ile birlikte olmak için ne yapmam gerekiyor. Kaç kez Ashley seçmeme rağmen o sahne gelmedi. :/
Abi onu bunu boşverde riona aşırı harika amk

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sarah ve Melanie neden boş olsun...Ya da Josy ile Maya...Yani ana karakter ile yatak ilişkisi olmayan bir şekilde ona bağlanmayan karakterler neden boş oluyo...
Kendi gündemleri, hayatları, amaçları var onlarında...DIK mesela sadece ana karakterin hikayesini anlatmıyo hatta ana karakter bile genel hikayenin yan karakteri...Tıpkı gerçek hayat gibi.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Sarah ve Melanie neden boş olsun...Ya da Josy ile Maya...Yani ana karakter ile yatak ilişkisi olmayan bir şekilde ona bağlanmayan karakterler neden boş oluyo...
Kendi gündemleri, hayatları, amaçları var onlarında...DIK mesela sadece ana karakterin hikayesini anlatmıyo hatta ana karakter bile genel hikayenin yan karakteri...Tıpkı gerçek hayat gibi.
Yatak ne alaka ya ben öyle mi dedim.
1- Sarah ile Melanie'nin hikaye katkısı acayip az veya bayat bu bir.
2- Josy ve Maya'nın ana karakterler olması aşırı saçma çok gıcık oldum bu duruma. Quinn'in ana karakter olmasını isterdim. josy güzel kız eyvallah ancak Maya çok itici ve hikayesi kusturacak şekilde berbat. (Derek güya ablasını bizden korkuyor. Ulan aptal senin kardeşin lezbiyen olmuş bizimle takılınca namuslu abi tripleri atıyor çok saçma misal.)
3-Bizim ana karakter yan karakter mi dostum kusura bakma da keşke biz de böyle yan karakter olsak. Gerçek hayatta hangi üniversite birnci sınıf öğrencisi üniversitenin popüler kızlarını götürüyor veya aşk yaşıyor söyler misin?
4- Ben DIK fanıyım zaten 100 saat oynadım ve 3.sezonu it gibi bekliyorum ancak A.O.A hikaye bazından geçmese bile kafa kafaya gider.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Yatak ne alaka ya ben öyle mi dedim.
1- Sarah ile Melanie'nin hikaye katkısı acayip az veya bayat bu bir.
2- Josy ve Maya'nın ana karakterler olması aşırı saçma çok gıcık oldum bu duruma. Quinn'in ana karakter olmasını isterdim. josy güzel kız eyvallah ancak Maya çok itici ve hikayesi kusturacak şekilde berbat. (Derek güya ablasını bizden korkuyor. Ulan aptal senin kardeşin lezbiyen olmuş bizimle takılınca namuslu abi tripleri atıyor çok saçma misal.)
3-Bizim ana karakter yan karakter mi dostum kusura bakma da keşke biz de böyle yan karakter olsak. Gerçek hayatta hangi üniversite birnci sınıf öğrencisi üniversitenin popüler kızlarını götürüyor veya aşk yaşıyor söyler misin?
4- Ben DIK fanıyım zaten 100 saat oynadım ve 3.sezonu it gibi bekliyorum ancak A.O.A hikaye bazından geçmese bile kafa kafaya gider.
Söylediklerinin çoğu saçma bu oyunun yapımcısı bile being a dik oyunundan esinlenip dik ortamı yaratmaya çalışmış
Diğer şıklarına gelirsek karakter bolluğu olması lazım çünkü oyun 3 karakter etrafında dönmüyor
Bu oyun belki hikaye bazında iyi olabilir ama emin ol oynadığım oyunlar arasında en iyi ilk 3 listemde being a dik birincidir çünkü daha iyisine rastlamadım.
Karakter olaylarına pek takılma sonuçta being a dik yapımcısı (pinkcake) büyük bir oyun yapmaya çalışıyor fazla karakter olması normal

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Söylediklerinin çoğu saçma bu oyunun yapımcısı bile being a dik oyunundan esinlenip dik ortamı yaratmaya çalışmış
Diğer şıklarına gelirsek karakter bolluğu olması lazım çünkü oyun 3 karakter etrafında dönmüyor
Bu oyun belki hikaye bazında iyi olabilir ama emin ol oynadığım oyunlar arasında en iyi ilk 3 listemde being a dik birincidir çünkü daha iyisine rastlamadım.
Karakter olaylarına pek takılma sonuçta being a dik yapımcısı (pinkcake) büyük bir oyun yapmaya çalışıyor fazla karakter olması normal
Kusura bakma ilk cümlenden sonra okumayı bıraktım. İsteyen istediğini düşünsün bu benim fikrim ve değişmeyecek. DIK'in hikayesi kötü değil hatta çok iyi. İyi olmasa 100 saat oynamazdım ayrıca A.O.A Academy hikaye olarak ve karakter bütünlüğü olarak çok etkiledi. En azından Josy ve Maya gibi bomboş (Seks sahneleri harici) hiçbir işe yaramayan ve sinir eden karakterler yok. Özellikle Maya kadar oyun dünyasında boş karakter yoktur. Bu fikrim yeni sezonlara göre değişkenlik gösterse de ilk iki sezon bunlar nasıl ana karakter dedirtti. Umarım Babası Maya'nın ilişkisini öğrenip gerekeni yapar. Derek denen karaktersizin de gelip bana abilik yapmaya çalışması ayrı bir komik. :D

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Kusura bakma ilk cümlenden sonra okumayı bıraktım. İsteyen istediğini düşünsün bu benim fikrim ve değişmeyecek. DIK'in hikayesi kötü değil hatta çok iyi. İyi olmasa 100 saat oynamazdım ayrıca A.O.A Academy hikaye olarak ve karakter bütünlüğü olarak çok etkiledi. En azından Josy ve Maya gibi bomboş (Seks sahneleri harici) hiçbir işe yaramayan ve sinir eden karakterler yok. Özellikle Maya kadar oyun dünyasında boş karakter yoktur. Bu fikrim yeni sezonlara göre değişkenlik gösterse de ilk iki sezon bunlar nasıl ana karakter dedirtti. Umarım Babası Maya'nın ilişkisini öğrenip gerekeni yapar. Derek denen karaktersizin de gelip bana abilik yapmaya çalışması ayrı bir komik. :D
Sana bir şey anlatamam ki anlatmam zaten senin fikrin sonuçta istediğini söyleyebilirsin

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Emre muhtemelen bu sitedeki en boş adamsın bu bir...
Seks sahneleri harici bazı kadınları insandan bile saymayıp sonrada yotok no oloko diyecek kadar alaka yoksunu bir adamsın bu iki...
Oyundaki bazı kadınların hikayeye etkilerinin az olmasının sebebi en başta yan karakter olarak tasarlanmalarıdır. Bazıları onlara gösterilen aşırı ilgiden dolayı daha ust bır konuma geldiler mesela quinn ve envy gibi ve şaşıracaksın ama seks sahneleri için değil hikayeleri ile geldiler bu üç...
Sen oyunu oynarken zaten butun galerin açılıyorsa oyunu aklınla değil zikinle oynuyosundur bu dört...
Oyunu oynayan çok fazla insan olduğu için ve bu da çok fazla talep demek olacağı için ana karakterin oyundaki nerdeyse tüm kadınlarla ilişkisi var gibi yapılıyor oyun aslında böyle bişi yok bu beş...
Ve senin gibi eli zikinde gezen biri A.O.A gibi bir oyunu nasıl beğenir onu hiç anlamıyorum bu da altı...

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tartışmaya gerek yok hepsi eğlence amaçlı oyun arkadaşlar oynayın geçin polemik yapmayın

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Nasıl yarım bırakıldı ya! Saçmalığa bak tam da güzel giderken canım sıkıldı be...

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun bırakılması kötü olmuş. Hikaye, grafikler, karakterler hepsi iyidi halbuki. Benim için ilk 5 e girecek kadınlardan elizabethi görmemek üzücü. Umarım sonradan devam eder.

B

Bora Duru

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bunu neden bıraktılar bi açıklaması var mı ?

Üst Alt