A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok iyiydi en son Elizabeth ile işi pişirmiştim Ashley kardeşi o serefsiz en son tehtid etmişti okul şeysi için ama asleyin hikayesi vardı be benim temiz yürekli şarısınım 😟

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ulan bir oyunun baş kahramanı bile çalıntı olur mu ya! Az önce öğrendim şok içerisindeyim. Ahaha bu adamın bırakması hiç anormal değil zaten. :D

09qwerty091

09qwerty091

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapma be.. En sevdiğim oyundu, bari bi final olsaydı. Cidden üzdü be

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ulan bir oyunun baş kahramanı bile çalıntı olur mu ya! Az önce öğrendim şok içerisindeyim. Ahaha bu adamın bırakması hiç anormal değil zaten. :D
Hangileri çalıntıydı karakterlerin bir de nerdem olduğunu yazar mısın merak ettim

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Hangileri çalıntıydı karakterlerin bir de nerdem olduğunu yazar mısın merak ettim
Ana karakter college kings'ten Sarı saçlu uzun olan adını unuttum baya oldu bırakalı obildiğin maya being a dikten valery ise quinn'den baya esintili ama asıl bomba Jade'in saçını boyayıp biraz gençleştirerek birebir kopyalaması. :)

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakter college kings'ten Sarı saçlu uzun olan adını unuttum baya oldu bırakalı obildiğin maya being a dikten valery ise quinn'den baya esintili ama asıl bomba Jade'in saçını boyayıp biraz gençleştirerek birebir kopyalaması. :)
Düşününce harbiden baya kopyalamışlar

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı oyunların güncellemesi aynı olmasına rağmen boyutları nasıl daha az oluyo?
Başka sitelerde gördüğüm için merak ettim, taşlamayın aforoz etmeyin hemen.
Buradan gayet de memnunum.
Görüntü kalitesi mi daha kötü nasıl yapıyolar ve ben hep Pc versiyonlarını oynuyorum bu arada.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bazı oyunların güncellemesi aynı olmasına rağmen boyutları nasıl daha az oluyo?
Başka sitelerde gördüğüm için merak ettim, taşlamayın aforoz etmeyin hemen.
Buradan gayet de memnunum.
Görüntü kalitesi mi daha kötü nasıl yapıyolar ve ben hep Pc versiyonlarını oynuyorum bu arada.
Ona da Matt abimin meslek sırrı diyelim 🤠

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun oynanır mı acaba? yarıda bırakıldı denmiş hikaye çok saçma bi yerde mi bitiyo? boşuna oynayıp merak içinde kalmayalım devam edilmeyecekse.

V

Vega1563

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hiçbir link ten hiçbir oyun inmiyor sadece reklam gelip duruyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu oyun oynanır mı acaba? yarıda bırakıldı denmiş hikaye çok saçma bi yerde mi bitiyo? boşuna oynayıp merak içinde kalmayalım devam edilmeyecekse.
Bence oynanır renderleri gayet başarılı ve kaliteli hikayesi ise idare eder boşuna oynamış olmazsın.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hiçbir link ten hiçbir oyun inmiyor sadece reklam gelip duruyor
Aşağıya bıraktığım konudan reklamları nasıl atlayabileceğini öğrenebilirsin.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Evet çok yarım kalıyor ve render için oynayacaksan hiç zahmet etme öyle aman aman bir şey yok. Elizabeth harici sahnesi yok gibi bir şey. :/

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Nasıl yani çalıntı derken ? Oyun gayet güzeldi karakterleri değiştirip tekrar yayınlama imkanı yok mu ki acaba üzüldüm yav şimdi.
Telif falan yok patreonda az destekçisi vardı zamanının değmediğini anlayınca komple bıraktı yapımcı

Üst Alt