A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
XOPA

XOPA

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun önceki bölümleri içinde mi ? Dahil değilse nasıl ulaşabilirim? İlk baştan başlayıp bitirmek istiyorum yardım edebilir misiniz ?

Y

yazar cizer34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam ustalar bir şey sormak istiyorum bu devamı gelecek tag'ı oyun çevirisi tam değil tamamlanacak demek mi yoksa oyunu yapan daha bitiremedi devamı gelirse güncellenirse çevirisi yapılacak demek mi?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
selam ustalar bir şey sormak istiyorum bu devamı gelecek tag'ı oyun çevirisi tam değil tamamlanacak demek mi yoksa oyunu yapan daha bitiremedi devamı gelirse güncellenirse çevirisi yapılacak demek mi?
Bir oyunda "Devamı Gelecek" etiketi varsa oyunun yapımcısı oyunu güncellemeye devam ediyor demektir. Yapımcı tarafından güncel sürüm çıkartıldıkça çevrilip paylaşılacaktır.

Son düzenleme:
D

Doranted

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chapter 6 ne zaman geliyor bilen varmı?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Chapter 6 ne zaman geliyor bilen varmı?
2 haftaya çıkar gibi ama yapımcısı da geçen bölüm gibi betaya alırsa 1 ay olur çıkış süresi
Siteye gelmesi de baya sürer çünkü hali hazır da badik de 1 aya çıkacak

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Hayatımda oynadığım en kötü adult oyunu oldu. 15 dakika zar zor oynadım. İki göğüs gördü diye s***n mi kalkar aptal herif. Ayrıca Being A Dik'i baya bildiğin çakmışlar. Hikayesini kast etmiyorum Jade misal bizim öğretmenin gençlik hali gibi. Sarışın kız da bildiğin Maya bu! Ashley ise karakter olarak Josy'i ağır andırıyor sadece daha ağlamaklısı. Hiç beğenmedim. Bir de neden tüm oyunların arayüzü aynı acaba?
10/1

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu oyunun Adult oyunu olduğuna emin miyiz? İki bölüm artı pro bölümü geçtim bırak sahneyi öpüşme bile olmadı. Acayip baydım. Zaten topu topu 7 sahne varmış ve acayip çakma duruyor.

D

Darkness20ae

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cok güzel bir oyun 3 bölüme kadar oynadim hikâyesi cok iyi finalini bekliyorum .oynamamak içinde kendimi zor tutuyorum
Her kese tavsiye edilir bir oyun

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Kaç saat sürüyor lan bu oyun. hiikayesi acayip baydı ve sadece 1.5 sahne gördüm şaka gibi. Sahne meraklısı değilim de bu ne abi. Adult kategorisine nasıl girmiş ki bu oyun. Umarım ileride düzeliyordur.. Merakım ise o kadar övüldü ki sahneleri merak ettim ancak o 1.5 sahne çok kötüydü. Being A Dik hala benim için zirve bu oyun yanına bile yaklaşamaz. Hikaye namına bir şey beklemeyin. Adı Val mıydı bilmiyorum. O kızı kurtaracağız diye saçma sapan hallere girdik yemin ediyorum acayip sıktı baydı ve aşırı uzun geldi üstelik diyalogları hızlıca atlamama rağmen 3.bölümü 6 saatte zor bitirdim yeter be iflahımı kuruttu. Zaten bildiğin dümdüz Being A Dik çakması ama çok kötü çakması bu ne abicim bazılarının ismi bazıları vücudu bile aynı be. Örnek Maya=Jenny (Karakterleri bile aynı aynı salaklık) Jade=Jade (Ahahaha isimleri bile aynı ve yüzleri bile aynı) Josy=Ashley (Hem fiziki hem de karakter olarak ikizi be). Bu kadar abartılı övülmeyi hak etmiyormuş onu öğrendim ben.

A

Azerot

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun giris ekraninda takili kaliyo acilmiyor

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Beyler oyun 10 saatte atlaya atlaya zor bitti. Adam destan yazmış şaştım be. Ve kesnlikle bayıldım. Üsteki eleştirilerimi unutun. 5.bölüm sonu vay be dedim. Özellikle Elizabeth'e bayıldım. Hikayesi de sarıyor ve müthiş. :)

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Agalar oyunda hilelere tıklayınca hata veriyor çözümü var mı ?

Üst Alt