A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
Demon Quin

Demon Quin

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bir efsaneye daha elveda dedik. Best days our lives gibi buada bırakıldı yapımcılar mükemmel bir şaheser yapip yarıda bırakıyolar en azından boktan bi son yapsalar rahatlarız . umarım Summers gone un sonuda böyle olmaz.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kötü bişi mi oldu acaba?
Neden bıraktı oyunu yapmayı?

Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı patreon sayfasını komple kapatmış gitti güzelim oyun

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bir efsanenin daha sonu geldi

En sevmediğim şey. Madem başladın devamını getireceksin. Bunun gibi bir çok oyun en güzel yerlerinde kaldı. Bu adil değil. Gözün yemediyse hiç bulaşmayacaksın. Ya da başladın devamını getirip bitireceksin. Baktın bu kadar yeterli o zaman bırakacaksın.

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En sevmediğim şey. Madem başladın devamını getireceksin. Bunun gibi bir çok oyun en güzel yerlerinde kaldı. Bu adil değil. Gözün yemediyse hiç bulaşmayacaksın. Ya da başladın devamını getirip bitireceksin. Baktın bu kadar yeterli o zaman bırakacaksın.
hocam gereken destek gelmemiştir oyunlar için maddi desteğe ihtiyaçları var

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam gereken destek gelmemiştir oyunlar için maddi desteğe ihtiyaçları var

Anlıyorum lakin yarım bırakmak yakışmaz. Hem beklentiye sokuyor hemde insanları oyalıyor. Baktın destek yok o zaman oyunu komple bitir ve bir daha güncelleme yapma. Finali ver sen sağ biz selamet.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
6. Bölüm geliyor derken adam oyunu bırakmış İlk oynadığım Adult oyundu üzdü

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
o kadar boş ve gereksiz oyunlar varken böyle güzel oyunların bırakılması üzücü

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anlıyorum lakin yarım bırakmak yakışmaz. Hem beklentiye sokuyor hemde insanları oyalıyor. Baktın destek yok o zaman oyunu komple bitir ve bir daha güncelleme yapma. Finali ver sen sağ biz selamet.
bitirmesi zor olurdu bence ona göre hikaye yazmış ve daha başlarında gibiydi bende üzüldüm severek oynuyordum hikaye olarakda bence badikden farklıydı

A

AlphaOdun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
olan olmuş artık umarım diğer oyunlar da aynı sonu paylaşmaz

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Hayır olamaz, gerçekten en sevdiğim oyun buydu ya kendi oyun sıralamamda 1 numara bu 2 csı badik. bu oyun efsane ötesiydi her karakter farklıydı hepsının farklı hıkayesı ve tarzı olması guzeldi. patreondan boşa destek verdik :/ Neyse Elveda rebecca Elveda Jenny
( belki patreonu çalınıp kapanmıştır bir umut bekliyorum ya )

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır olamaz, gerçekten en sevdiğim oyun buydu ya kendi oyun sıralamamda 1 numara bu 2 csı badik. bu oyun efsane ötesiydi her karakter farklıydı hepsının farklı hıkayesı ve tarzı olması guzeldi. patreondan boşa destek verdik :/ Neyse Elveda rebecca Elveda Jenny
( belki patreonu çalınıp kapanmıştır bir umut bekliyorum ya )
İlk oyunu için çok fazla aşk ilgisi ve rota planlamış muhtemelen bazı şeyleri ön göremedi.

Genelde bir hışımla çok büyük bir şeyler yapmak isteyenler bir süre sonra hayal kırıklıgına
ugrayıp bırakmak zorunda kalıyor.Büyük ihtimal diğer oyunlarla kısaylayıp bu zamana kadar
kazandığı paraya değmediğini düşündü.

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 2 bölümü çok iyiydi ama sonradan batmaya başladı oyun. Aşırı yavaş ve kalitesiz bir senaryo vardı. Görsel kalitesi ve sahneler çok güzeldi. Bıraktığına üzüldüm.

S

Silinen üye 127592

iyi başladı vasata sardı hatta sonra rezalet bir hikayeye doğru gidiyordu güzel olmuş yapımı bırakması. hığğğğğğğğ ben köylüyüm köyde çalışarak o kadar vücut yaptım ama dövüşemem hığğğğ.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla oyun ilk oynadığım 3D adult oyundu bu oyun sayesinde Being A Dik'i öğrendim bitmesi üzdü hikayesini sevmiştim

T

ttegx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye sonlara doğru biraz saçmaladı ama hikayenin sonunu görseydik fena olmazdı. Umarım bu oyunda Milf City gibi tekrar devam eder.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Devamının gelmeyecek olması üzdü. Kaliteli bir interaktif oyundu vesselam. Cıvıl cıvıl karakterleri, hoş grafikleri, renkli hikayesi... Pek müstehcen sahne yoktu; hikaye odaklı, karakter gelişimi güzel, sağlam ilerleyen bir oyun idi. İlk 2 bölümü özellikle oldukça beğendim. İnanılmaz sürükleyici, akıyordu adeta. 3. bölümden sonra tempo düşüklüğü başladı az biraz. 3. bölümü özellikle pek beğenmesem de 4-5 yine iyi, idare ederdi. Genele baktığımda oldukça başarılı bir iş olduğunu düşünüyorum. Sağlam bir finali hak ederdi fakat birçok kaderdaşı gibi tamamlanmadan fişi çekildi. Benim gibi hikayeye önem veren, çok fazla seks sahnesi aramayan kişilerilerin favori oyunlarındandır. Daima güzel hatırlayacağım seni, A.O.A Academy. Biraz duygusal oldu nedense. Kendine iyi bak Ashley, Jade. Elveda Elizabeth, Jenny. Allah'a emanet; Rebecca, Valery, Vicky, Aurora, Sung-ji...
Gittiğiniz yerde hep mutlu olun..

Üst Alt