A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
hitoshishinso

hitoshishinso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar selamlar. En son aktif olunmuş yer olduğu için buraya yazıyorum. Böyle yalnızca bir karakterle birlikte olmayı seçebildiğin ve sadece onunla istediğin fantezileri yapabildiğin bir oyun var mı? Böyle orospu çocuğu olmaya zorlanmadığın, gerçekten sevgi falan olan türden.

hitoshishinso

hitoshishinso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar selamlar. En son aktif olunmuş yer olduğu için buraya yazıyorum. Böyle yalnızca bir karakterle birlikte olmayı seçebildiğin ve sadece onunla istediğin fantezileri yapabildiğin bir oyun var mı? Böyle orospu çocuğu olmaya zorlanmadığın, gerçekten sevgi falan olan türden.
Böyle bir insan niye adult oyunlarda gezsin falan diyecekler varsa arkadaşlar neden olmasın? Cinsellik gibi konular; Sadece yavşakların oynayabileceği oyunlar mı? Ya da abazaların. İnsan genel olarak sapık değil de, sadece eşine karşı sapık olabilir. Ya da her şeye aseksüel olup, sadece eşine karşı sapık olabilir. Hep çok baktım ve sanırım yalnızca iki kadına kadar inebildiğindi gördüm bu ilişki durumunun. Ama dediğim gibi bilmediğim olabilir ve türkçe olması da şart değil.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yardım bölümünden istediğin kategoride oyunu nasıl bulabileceğine bakabilirsin. Öneri almak için de orayı kullanabilirsin.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
He bu oyun işte. İstersen sadece birini seçip ilerleyebilirsin. Öyle seks yok zaten. Ben Ashley'i seçip ilerledim seks bile yapmadan oyunu bitirdim.

S

Silinen üye 144927

Yapımcısı, ekim ayının üçüncü haftası geleceğini belirtti. Gold sürümü çevirdiğimiz için biraz daha beklemek gerekecek.
Geri döndüğünüz için teşekkür ederim abi oyun yani +18'i boşverin aşırı iyi sarıyor konuşmalar falan bide çevirmen güzel bir şey yazmıştı :))

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Knk bu benim ilk oynayışım skjejxjejx 2.oynayışımda hepsini becerdim skjdjxje ı'm better ı'm stranger
Sen hiç being A Dik oynamadın galiba? Sen o animasyonlara becerdim diyorsan ne mutlu sana. Ben becermedim ancak sahneleri açtım hileyle iyi ki açmışım boş yere vakit kaybıymış. Zaten sayısı ile belli etmişti aslında.

S

Silinen üye 144927

Sen hiç being A Dik oynamadın galiba? Sen o animasyonlara becerdim diyorsan ne mutlu sana. Ben becermedim ancak sahneleri açtım hileyle iyi ki açmışım boş yere vakit kaybıymış. Zaten sayısı ile belli etmişti aslında.
Knk bu oyunların yapım amacı bu zaten +18 bide sormam lazım being a dik güzel oyun mu ?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Knk bu oyunların yapım amacı bu zaten +18 bide sormam lazım being a dik güzel oyun mu ?
Bu oyun için değil kardeşim. 5.Bölüme kadar. (Jade sahneleri hariç) hiç sahne yok. Being A Dik'te her bölüm en az 2 sahne var ve efsane. Onu oynayınca bu oyun nedir diyeceksin. Ama hikaye olarak u oyunu seviyorum. Ayrıca Dik'in hikayesi de bya güzeldir.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bu Adam denen yavşak daha adımımızı atar atmaz neden bize saldırdı gram anlamadım. Çok saçma başladı hikaye. Ayrıca bu Ashley neden bu kadar ezik hiç anlam veremedim. Randevulaşıyoruz ve öpüşüyoruz ve hala sevgili olmak istemiyor. Senin yapacağın işin dedim ve saldım. Hikayeyi Dallas'a çevirdi. Seks sahneleri denildiği kadar güzel değil hatta çok kötü (Being A Dik oynadıysanız geçerli). Ama bu oyuna Adult oyunu demezsek baya hoş bir yapım. Seks sahnelerinin direk geçin gram zevkli değil.

S

Silinen üye 144927

Bu oyun için değil kardeşim. 5.Bölüme kadar. (Jade sahneleri hariç) hiç sahne yok. Being A Dik'te her bölüm en az 2 sahne var ve efsane. Onu oynayınca bu oyun nedir diyeceksin. Ama hikaye olarak u oyunu seviyorum. Ayrıca Dik'in hikayesi de bya güzeldir.
Knk DIK VE TAVUK ne işe yarıyor bilgi verir misin ?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Knk DIK VE TAVUK ne işe yarıyor bilgi verir misin ?
Dik olursan bazı seks sahnelerini açmana yarar ve Quinn gibi kötü karakterlerle yakınlaşmanı sağlar. Tavuk ise tam tersi iyi karakterle ilerlemeni sağlayıp bazı sahnelerin kilidini açıyor.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Being A Dik bu oyunun yanında cacık gibi kalıyor. Hikayesi çok güzel. Sahneler az ama öz yapılmış. Bence gayet tatmin edici. Kesinlikle deneyin. :)

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Dostlar 3 kez bitirdim ve hileyle tüm sahnelere bakayım dedim acaba atladığım yer varmıymış diye ve bir baktım abooov neler var neler. Arkadaşlar Ashley ile birlikte olmak için ne yapmam gerekiyor. Kaç kez Ashley seçmeme rağmen o sahne gelmedi. :/

Üst Alt