A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki en güzel karakter bence diğer tüm karakterler ile neredeyse bir rota var ama onunla yok yapımcı bunu düşünmeli kesinlikle. Acaba ilerisi için mi düşünüyor yapımcı 🤔

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güzel gidiyor bakalım yapımcı nasıl devam ettirecek.

S

Slayerxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Betadan ne zaman çıkacak admin tarih yok mu?

Staylex

Staylex

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Konusu olsun hikayesi çok güzel

YüceJordix

YüceJordix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu kadar uzun süreceğini bilsem geçen ay çıktığında alırdım. Şuan alsam öbğr gün salacaksınız diye inat ettim almıyorum yani belirli bir süre koyun şu beta bilmemne olaylarına ki süreye bakıp alacak olan alsın

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Hikaye güzel yerlere doğru gidiyor. Umarım yapımcı bu güzel hikayeyi bozmadan devam edebilir. Bu bölüm güncellemelerinde en nefret ettiğim şey, hep en heyecanlı yerde bitirmeleri...

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Evet sorma işin en kötü tarafı da sanırım bu :(

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son savelerimden başlattığımda oyun bitiyor yeni güncellemeye gelmeden. İşin ilginç yani iki farklı en son aldığım savelerde de iki farklı yerde bitiyo oyun bi anda ve ikiside bi önceki güncellemeden kalma yerler. Ne yapmam gerek şimdi oyuna baştan başlamak da istemiyorum.

Crazy_çifçi31

Crazy_çifçi31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son aldıgım Save Yedeklemiştim Fakat Yeni apk indirdim. 4.bölüme geçemiyorum hata verip oyundan atıyor yardımcı olabilir misiniz.

S

Silinen üye 28892

Son aldıgım Save Yedeklemiştim Fakat Yeni apk indirdim. 4.bölüme geçemiyorum hata verip oyundan atıyor yardımcı olabilir misiniz.
En son savelerimden başlattığımda oyun bitiyor yeni güncellemeye gelmeden. İşin ilginç yani iki farklı en son aldığım savelerde de iki farklı yerde bitiyo oyun bi anda ve ikiside bi önceki güncellemeden kalma yerler. Ne yapmam gerek şimdi oyuna baştan başlamak da istemiyorum.
Ch2'nin sonundan başlamaya yarayan bi ayar var hile menüsünde ona bastıktan sonra 2 sürüm önceki kaydını düzeltip devam edebiliyorsunuz. Bu arada rotanız şaşmaz aynı şekilde devam edersiniz. Atlayarak son sürüme gelirsiniz. Ama tabi size kalmış ister baştan başlayın ister hileyi kullanarak dediğim adımları uygulayın.

Üst Alt