A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erken erişimden ne zaman çıkar ?

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Valla ben en baştan kaydederek hızlıca sardım sahneleri.Öyle yapmadan önce piyano sahnesinde kapanıyordu oyun.4.Bölüme geçmiyordu.

L

L3her0

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bende 4. Bölüme geçemedim oyun bitmiş gibi davranıyor. Silip baştan yükleyeceğim.

S

Silinen üye 28892

Bende 4. Bölüme geçemedim oyun bitmiş gibi davranıyor. Silip baştan yükleyeceğim.
Silip baştan yüklemene gerek yok. Kayıt dosyanla alakalı bir sıkıntı bu. Hilelerden Kayıt düzenlemeyi seçip CH3'ün başından başlayıp, 1 bölünü atlayarak son sürüme gelebilirsiniz. Rotanız falan bozulmaz.

D

DemirReyiz19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
baska sitelere baktim cogu oyun eski surmleri duruyor burada daima guncel mükemmel bir insansınız artık burdayım teşekkür ederim burs yatsın bağış yapicam varsa tabiki

I

independent

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 4 ü biz indiremiyomuyuz illaha paramı vermek gerekiyo eger oyleyse bize ne zaman acılcak indirme.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
baska sitelere baktim cogu oyun eski surmleri duruyor burada daima guncel mükemmel bir insansınız artık burdayım teşekkür ederim burs yatsın bağış yapicam varsa tabiki
Bize destek olmak istiyorsanız Mağaza'dan her hangi bir ürünü alarak destek olabilirsiniz ve üyelik alabilirsiniz.

Aori

Aori

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Keşke bu tarz başyapıtların bölümleri aylık olarak çıksa. Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Valery ile neden rota yok onu anlamıyorum halbuki en sevdiğim karakter o bu bölüm merak ile bitti 🤔

Melih76

Melih76

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Girdikden 5 sn sonra atıyor oyundan yardım edermisiniz.

Üst Alt