A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
emiroid

emiroid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5. bölüm gelse de oynasak, o kadar tuhaf bir yerde durdu ki oyun..

G

Garrn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu çalıştırıyorum işlem yöneticisinde çalışıyor olarak gözüküyor ama açılmıyor hata falanda vermiyor direk açılmıyor ne yapabilirim ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
oyunu çalıştırıyorum işlem yöneticisinde çalışıyor olarak gözüküyor ama açılmıyor hata falanda vermiyor direk açılmıyor ne yapabilirim ?
Anti-virüs programlarınızın kapalı olduğundan emin olduktan sonra tekrardan deneyiniz.

BexRoo

BexRoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
doküman şeklinde indirdi bir hata olabilir mi

Mersinli33

Mersinli33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun şimdi kaç saat 4 bölüm önceki gibi kısamı

DarkPrince

DarkPrince

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu apk olarak indirdim ve kurdum ancak kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra giriş yap butonu çalışmıyor. Kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğimden eminim...
Not: Sadece bu oyun değil, siteden indirdiğim birkaç oyunda da aynı şeyi yaşıyorum .

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu apk olarak indirdim ve kurdum ancak kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra giriş yap butonu çalışmıyor. Kullanıcı adımı ve şifremi doğru girdiğimden eminim...
Not: Sadece bu oyun değil, siteden indirdiğim birkaç oyunda da aynı şeyi yaşıyorum .
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
İnternet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

M

marakata61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5.bölüm ne zaman gelir acaba bilen var mı

Üst Alt