A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
mayklb

mayklb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Henüz belli değil, ama yapımcı durum güncellemesinde Kasım ayının başında ya da ortalarına doğru, yeni güncellemenin gelmesi olasılık demişti.
Teşekkürler bilgi için hikaye yarım kaldı şimdi otur bekle :)

R

rdqbrcr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncellemeyi indirdim trenden sonra bug var ilerlemiyor oyun mesajlaşmada kalıyor

Batya

Batya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_2021-11-09-15-05-59-926_aoa.adultoyunceviri.com.jpgBurda kalıyorum.devamını bilen varmı?

Nethan

Nethan

Asyalı Hayranı
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
4.bölüm çıkmak üzere kral bi ilgilenebilir misiniz hemenn

Nethan

Nethan

Asyalı Hayranı
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yapımcı tarafından güncellense bile, Türkçe çevirisinin sitemizde paylaşılması biraz zaman alabilir. Ama ingilizce konusu güncellenecektir.
İngilizce olarak güncellenmesini istedim zaten kral elinize emeğinize sağlık iyi günler

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kral devamı ne zaman?
Çok iyi herkese tavsiye ederim bu arada.

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Güzel oyun oynanır. Being a dik tarzı kolej havası oyunlar çok güzel oluyor bence

O

ofus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi 4. bölümü gelmiş ama ben de 3. bölümde elinde silah varken bitiyor. Var mı bu sorunu yaşayan, ya da çözebilen ?

S

Silinen üye 28892

Abi 4. bölümü gelmiş ama ben de 3. bölümde elinde silah varken bitiyor. Var mı bu sorunu yaşayan, ya da çözebilen ?
Şuan oynadığınız sürüm, yapımcının yayınladığı bir önceki sürüm olduğu için orada bitmesi normal. Yeni sürüme yakın bir zamanda güncellenecektir.

C

chriswalker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çıkalı 20 gün oldu, çevirisi hala gelmedi... Ne zaman gelecek acaba?

Üst Alt