A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arklar bana milfli oyun önerir misiniz mesela arkadasımızın annesiyle malum işi yapıyoz falan :D

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki bu oyunun ilk 2 bölümüne nasıl ulaşabiliriz?

A

ank4040606

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun hikaye üzerine kurulmuş seks arayanlar boşuna kota harcamayın zaman kaybetmeyin iki sahne dışında basit sahneler dışında seks yoktur demedi demeyin

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlaveten arkadaşın dediği gibi ilk 2 bölüm oyunun içinde değil.Ne oynadığını filan hiçbirşey anlamıyorsun.Dolayısıyla saçma sapan geldi tabiii...

S

Silinen üye 28892

İlaveten arkadaşın dediği gibi ilk 2 bölüm oyunun içinde değil.Ne oynadığını filan hiçbirşey anlamıyorsun.Dolayısıyla saçma sapan geldi tabiii...
Ben ne oynadığımı gayet iyi biliyorum. Maalesef gözü kapalı oynayan sizsiniz. Oyun ilk açılışta Prologue ile açılıyor. Sonrasında, 1. ve 2. bölümlere geçiş yapıyor ama siz farketmiyorsunuz. 3. Bölümde en son gelen güncelleme zaten, anlayışınız için teşekkürler.

S

stranger71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben ne oynadığımı gayet iyi biliyorum. Maalesef gözü kapalı oynayan sizsiniz. Oyun ilk açılışta Prologue ile açılıyor. Sonrasında, 1. ve 2. bölümlere geçiş yapıyor ama siz farketmiyorsunuz. 3. Bölümde en son gelen güncelleme zaten, anlayışınız için teşekkürler.
Ya üstad yalan borcum mu var size? Bir prologue var evet sonrasında hiç görmediğimiz karakterler vs.Oyunu anlayabilmenin imkanı yok. Yani 2 karı görecez diye oynuyoruz zaten üstad neden gözü kapalı oynayalım.alalalal

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ya bu AOA nın yeni güncellemesimi? bayagı oldu oynayalı kacta kalmıstım hatırlamıyorum. adminler biraz daha hızlanın oyun kalmadı :devilish::devilish:;)

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümü 26 Temmuzda, yapımcı tarafından güncellendi. 6 Eylül tarihinde ise Türkçe çeviri olarak sitemizde yayınlandı.
hmm o zaman oynadığım kısım suanda teşekkür ederim. en son clara ıle yabancı bı adam konusuyordu orda bitmişti. umarım devamı yakın zamanda gelır :rolleyes::)

mayklb

mayklb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3 cü bölümde bitti yeni bölümü ne zaman gelir acaba?

Üst Alt