A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
I

independent

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
chapter 4 ü indirdim ama chapter 3 de kaldıgım yerde tekrar bitiyo oyun
chapter 3 de oyunun sonladıgı yere gelince ana menüye atıyo
ne yapmalıyım

S

Silinen üye 28892

independent

Ch2'nin sonundan başlamaya yarayan bi ayar var hile menüsünde ona bastıktan sonra 2 sürüm önceki kaydını düzeltip devam edebiliyorsunuz. Bu arada rotanız şaşmaz aynı şekilde devam edersiniz. Atlayarak son sürüme gelirsiniz. Ama tabi size kalmış ister baştan başlayın ister hileyi kullanarak dediğim adımları uygulayın.

M

Meybe7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bildirium.eu sitesine atıyor fakat geçiçi veya kalıcı olarak kullanılamıyor diyor yükleyemiyorum.

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
reis ben bulamadım o ayarı nasıl yapcagımı anlatırmısın hile menüsü nerde ayarlar kısmında yok
Buldunuz mu bilmiyorum ama eğer bulmadıysanız adult oyun çeviri var sağ altta ordan bölüm 2 bitiş düzeltmesi var ona tıklayıp biraz ilerletin güncelleme yerine gelirsiniz.

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4. Bölüm çok iyiydi en başından beri takip ettiğim bir oyun 5. Bölüm bekliyorum

T

Tucker20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Trojan:Win32 mi var dosyada, açılırken karşıma çıkıyor. Sadece Windows Defender kullanıyorum. Oyunu oynayan arkadaşlarda sıkıntı var mı ?

D

DemirReyiz19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 3.bölümü bitirdim save aldım eski apk yı silmeden bunu indirip yüklesem kaldığım yerden devam edermi

S

Silinen üye 28892

Ben 3.bölümü bitirdim save aldım eski apk yı silmeden bunu indirip yüklesem kaldığım yerden devam edermi
Kayıt dosyasına başladıktan bir süre sonra hata verir veya ana menüye atabilir. Öyle bir şey olursa, aşağıdaki adımları yapın.
Ch2'nin sonundan başlamaya yarayan bi ayar var hile menüsünde ona bastıktan sonra 2 sürüm önceki kaydını düzeltip devam edebiliyorsunuz. Bu arada rotanız şaşmaz aynı şekilde devam edersiniz. Atlayarak son sürüme gelirsiniz. Ama tabi size kalmış ister baştan başlayın ister hileyi kullanarak dediğim adımları uygulayın.

R

RUSH07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Trojan virüsü yüzünde açmıyor antivirüs programını kapattım win defender bile kapalı bir sorun çıkmaz umarım.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Trojan virüsü yüzünde açmıyor antivirüs programını kapattım win defender bile kapalı bir sorun çıkmaz umarım.
Defender'ın virüs olarak algılama sebebi bizim exe dosyasını çeviri dosyalarını koruduğumuz için şifrelememizden kaynaklanıyor. Defender bu dosyanın içini açıp bakamadığı için virüs olarak algılıyor. Oyunlarımızın hiç birinde virüs vs. yoktur rahatlıkla oynayabilirsiniz.

E

erkank1

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
4.bölüm ne zaman yayınlandı bilen var mı oynayıp oynamadığımı hatırlamıyorum da

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
4.bölüm ne zaman yayınlandı bilen var mı oynayıp oynamadığımı hatırlamıyorum da
Türkçe olarak 16.12.2021 tarihinde yayınlandı. Genel bakışın altında oyun bilgilerinin bulunduğu kısımda '' Paylaşılan Tarih '' olarak yazıyor.

Üst Alt