Where It All Began Türkçe 0.6 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Where It All Began Türkçe 0.6

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where it all began yenilenmiş bölüm 2 full sürümü yayınlandı.

G

Graham

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun hikayesi baya ilerlemişti yenisini beklerken başa döndük şimdi de o kadar geç güncelleme alıyor ki bir adım ilerlemedi aylardır

arthur.morgan

arthur.morgan

Welcome to Paris
Kredi
1$
NTR nedir? Benim karıma ellemesinler abi :))

Moderatörün son düzenlenenleri:
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ntr olayı nasıl oluyor acaba tam olarak? Benim hatunu kadınlar götürüyosa çok sorun yok ama erkek varsa sıkıntı. :D

edit: ekstra bi soru sorayım, oyunun animasyon durumu nedir acaba? indirmeden önce malum sitelerden bi sahnesine bakmıştım ve animasyon vardı ama oyunun başında animasyon yok resimler ileri geri oluyor sadece.

Son düzenleme:
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bu ntr olayı nasıl oluyor acaba tam olarak? Benim hatunu kadınlar götürüyosa çok sorun yok ama erkek varsa sıkıntı. :D

edit: ekstra bi soru sorayım, oyunun animasyon durumu nedir acaba? indirmeden önce malum sitelerden bi sahnesine bakmıştım ve animasyon vardı ama oyunun başında animasyon yok resimler ileri geri oluyor sadece.
Ntr aldatma demek eşimiz veya kız arkadaşımız bizi başka erkeklerle aldatması durumudur. Veya paylaşım da var bu da bizim eşimizi isteyerek başkasıyla paylaşmamız anlamına gelmekte. Ekstra soruna gelirsek oyunda animasyonlar var ve çok da iyi sende görünmüyorsa bilmiyorum çözümünü ekrana basmamayı dene animasyonlar girdiğinde ve bazen androidlerde hata vermekte animasyonlar.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr aldatma demek eşimiz veya kız arkadaşımız bizi başka erkeklerle aldatması durumudur. Veya paylaşım da var bu da bizim eşimizi isteyerek başkasıyla paylaşmamız anlamına gelmekte. Ekstra soruna gelirsek oyunda animasyonlar var ve çok da iyi sende görünmüyorsa bilmiyorum çözümünü ekrana basmamayı dene animasyonlar girdiğinde ve bazen androidlerde hata vermekte animasyonlar.
Oyunun başlarında animasyon yok, sonraki sahnelerde geliyor ama bitirdim zaten oyunu sağ olasın yine de mesaj için.

X

xuzi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
giris bilgilerimi yazip devam ettigim anda oyundan atiyor napmam lazim

Üst Alt