Where It All Began Türkçe 0.6 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Where It All Began Türkçe 0.6

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
E

Edenkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.6 derken 6 bölümün rework hali mi? Yoksa bir tek 6cı bölüm mü var?

Y

yildizowski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok mı kısa 2 3 saat sürdü

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben hiçbir şey anlamadım, bu eski versiyonda animasyon felan yok ama yaklaşık 2 gb , ama yeni cikan rework 100 mb...bu nasıl iş...yeniyi görünce eski hali kesinlikle oynanmaz ...hani 6 bölüm rework yapilsa 1 gb olur en fazla bu niye 100 mbyte çok kisa sanirim 3,5 dakikada bitiyor olmali...ben ilk sahneleri izledim efsane yani....Ama eski versiyon 2 gblik ne var anlamadim..grafik desen yok animasyon yok ..

Çözemedim..bundan daha iyi grafikli hikayeli oyunlar daha az yer kaplıyor

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrar sorayim belki oynayan birisi yardimci olur...eski versiyonda animasyon etiketi yok oyun cok yuksek boyutlu ve animasyon yok neden böyle bilen var mı..ya da animasyon var da benmi yanlış biliyorum

P

PhoenixMrstr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrar sorayim belki oynayan birisi yardimci olur...eski versiyonda animasyon etiketi yok oyun cok yuksek boyutlu ve animasyon yok neden böyle bilen var mı..ya da animasyon var da benmi yanlış biliyorum
Animasyon var knk eskisinde

P

PhoenixMrstr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Grafikleri felan nasıl oynanır mi yani...summers gone kadar kaliteli mi ?

Ne diyorsunuz indirmeye değer mi arkadaşlar
Brom yapımcı oyunu en baştan yapıyor bence oynama yeni sürümünün 0.1 i zaten yayınlandı ama Türkçe çevirisi şu anda sitede mevcut değil diye biliyorum eğer ingilizcen yeterliyse sitede ingilizce reworklu hali mevcut

İ

İnooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Brom yapımcı oyunu en baştan yapıyor bence oynama yeni sürümünün 0.1 i zaten yayınlandı ama Türkçe çevirisi şu anda sitede mevcut değil diye biliyorum eğer ingilizcen yeterliyse sitede ingilizce reworklu hali mevcut
Rework oynadim dostum ama cok kisa oldugu için tadı damağımda kaldı..Hani ona yakin bile olsa indirip oynarim ...ama çok aşırı fark varsa gerek yok

P

PhoenixMrstr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rework oynadim dostum ama cok kisa oldugu için tadı damağımda kaldı..Hani ona yakin bile olsa indirip oynarim ...ama çok aşırı fark varsa gerek yok
Yapımcıda önermiyor oynamanı knk ama istersen yine de oynayabilirsin bence hikayesi yine fena değil. Sadece senaryo çok değişirse kafanda soru işareti kalabilir ama yine oynamanda problem yok

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Normalde rework un tamamlanmasını bekleyecektim ama çok yavaş geliyor. Böyle de gideri var gibi deneyelim.

Üst Alt