Where It All Began Türkçe 0.6 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Where It All Began Türkçe 0.6

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where It All Began Chapter 2 Hakkında Kısa Bilgilendirme

Yaklaşık 1300 render alındı ve yarın hareketsiz görüntülerin ayarlanması gerekiyor.

Bundan sonra animasyonlar yapılmalı ve geriye sadece test etmek kalıyor.

Aşağıya bir render bırakıyorum daha fazlası için Discord adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leia1.png

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Listeye ekledim. Yeni renderlar gelince başlarız.

FatihEyicil

FatihEyicil

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Az önce indirdim ilk sahnede Moru yu görünce geri sildim karakterler neden bu kadar kötü olmuş yapimdi eski haline çevirecek mı geri karakterleri ?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone ve Where It All Began Hakkında Bilgilendirme

- Where it all began'ın animasyonlarını oluşturmak için Summer's Gone bilgisayarına geçildi. (Where it all began bilgisayarı daha düşük olduğu için bir animasyon 2 gün sürüyor.)

- Summer's Gone çıkmadan önce Where it all began'ın betası yayınlanmak isteniyor ve betası bitmeden Summer's Gone'nin betası yayınlanmayacak aynı anda iki açık beta istenmiyor.

SG-wall-000.jpg

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where It All Began Hakkında Kısa Bilgilendirme

Animasyonlar 2 hafta önce bitti ve postwork'un yarısı da bitti.

Senaryo düzenleme aşamasında ve hedef önümüzdeki günlerde yenilenmiş bölüm 2 beta sürümünü yayınlamak.

WormyBormy.png

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Google drive linklerini güncelleyebilirmisiniz ?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel bir hikayeye sahip oyun. Ana menü tasarımı fazla iyi. Grafiklerde karakterlerde güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan bir tanesi. Seçenekleri ve olayları çok iyi. Umarım çok uzun şekilde sürer ve bitmez. Eğer yapımcı destek istiyorsa az çok destek olabilirim.

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan bir tanesi. Seçenekleri ve olayları çok iyi. Umarım çok uzun şekilde sürer ve bitmez. Eğer yapımcı destek istiyorsa az çok destek olabilirim.
Yakında yenilenmiş bölüm 2 de çıkacak ama burada yenilenmiş bölüm 1 de çıkmadı ingilizce hali gelebilir belki

Ve oyunun bölüm hedefi 30 yani uzun sürecek destek olmak istiyorsan da patreon üzerinden destek olabilirsin

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yakında yenilenmiş bölüm 2 de çıkacak ama burada yenilenmiş bölüm 1 de çıkmadı ingilizce hali gelebilir belki

Ve oyunun bölüm hedefi 30 yani uzun sürecek destek olmak istiyorsan da patreon üzerinden destek olabilirsin
Teşekkür ederim, oyunu daha yeni bitirdim.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu lgbt ntr"si bana göre değil.Katy"den hoşlanmıyorum o yüzden
bunu görmezden gelip sahnelerini hızlıca atlayacağım.

Üst Alt