What a Legend! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android What a Legend!

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.6.02
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Görselleri çok güzel görünüyor ayrıca Summertime Saga benzettim umarım Android için de çıkar.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
2d oyun var mıdır başka bu tarzda önerebileceğiniz
Oynamadıysan Summertime Saga var o da 2D ve mükemmel ama oyunu kurduktan sonra 5-10 dk beklemelisin oyun ağır olduğu için geç açılıyor

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun gibi 2D olan sıkıntısız oyun var mı
Summertime saga var arkadaşın söylediği, sorunlu değil oyun. Sadece geniş kapsamlı olduğu için açılış ekranı biraz geç doluyor. Sex note var. Gayet güzel oynanabilir bir oyun. Birde yapay zeka dan witch hunterı indirdim bakalım şimdilik fena değil gibi duruyor

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oynamadıysan Summertime Saga var o da 2D ve mükemmel ama oyunu kurduktan sonra 5-10 dk beklemelisin oyun ağır olduğu için geç açılıyor
Oynadım sts yi. Zaten 2d ye sardıran oyun oldu o oyun. Bak indirmediysen bunu da mutlaka dene bence sts den çok daha başarılı

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oynadım sts yi. Zaten 2d ye sardıran oyun oldu o oyun. Bak indirmediysen bunu da mutlaka dene bence sts den çok daha başarılı
Kanka ben bunu da oynadım, zaten beni 2D oyunlara alıştıran STS oldu sonra bunu buldum sitede cidden mükemmel bişey herkes denemeli bence.

Boiii34

Boiii34

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu sitede olmayan bu tarz veya sts tarzı 2D veya 3D oyun varsa, ingilizce de olsa siteye eklerseniz harika olur. Şahsen ingilizcem iyi olduğu için zaten oyunları ingilizce oynamayı tercih ediyorum.

F

Fecirpolat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Andoride ne zaman gelecek bilgi varmi

F

Fecirpolat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hergün girip bakiyorum yemi sürüm gelmiş mi diye hic mi bilgi yok bilen varsa soylesin

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
A

angleasd222

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yüksek bir ingilizce gerektirmeyen oyun. İngilizce olduğu için oynamıyorsanız oynayabilirsiniz.

Üst Alt