What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyuna giriş kısmında üye bilgileri istiyor 2 üyelik açtım bunun için ama ikisinide kabul etmiyor giremiyorum ne yapmam lazım
Kullanıcı adından ve şifrenden kaynaklı bu durum. Türkçede kullanılan fakat İngilizcede olmayan harfleri, İngilizce varyantları ile değiştirerek giriş yapman gerekiyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba yeni sürüm ne zaman gelecek? Bir de güncelleme geldiğinde oyunu nasıl güncelliyorz? Bilgilendirir misiniz lütfen.
Yaklaşık 5-6 ayda bir geliyor olabiliyor aksaklık çıkmazsa tabi
ortalama kaç ayda bir güncelleme geliyor acaba
3-6 ayda bir geliyor aksaklık çıkmazsa işte bu sürüm 0.6 dan 0.7 olacak 3 ayda gelir heralde yaklaşık bir ay oldu iki ay taş çatlasın 3 ay sonra gelir

D

Dr.xr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kendi kendine konuşma açık kapatmak için v'ye basın diyor ama ben mobilden oynuyorum nasıl kapatabilirim?

D

Dr.xr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kendi kendine konuşma derken, diyalogları mı kapatmak istiyorsun?
Hayır diyologları kapatmak istemiyorum bir tane görevden sonra böyle oldu üstte,kendi kendine kapatmak için v' ye basın diye bi uyari çıktı daha önce yoktu ve ben mobilden oynuyorumScreenshot_2022-11-24-20-37-08-664_whatalegend.adultoyunceviri.com.jpg

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Yeni güncelleme ne zaman gelir?
Aşağıya bıraktığım konudan güncelleme durumunu takip edebilirsin.

lordko12

lordko12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de daha önce oynuyordum 0.6 sürümü açılmıyor neden acaba, iki versiyonunuda indirdim yavaş cihazlar için olanı da, kullanıcı adı şifre kısmından sonra ekran öylece kalıyor. Oyuna girmiyor.

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Android de daha önce oynuyordum 0.6 sürümü açılmıyor neden acaba, iki versiyonunuda indirdim yavaş cihazlar için olanı da, kullanıcı adı şifre kısmından sonra ekran öylece kalıyor. Oyuna girmiyor.
Yaşadığınız sorunu ekran görüntüsü alarak gösterir misiniz?

adultmen

adultmen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rastgele yerlerde oyundan atıyo ne yapmalıyım

Üst Alt