What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
M

metbey77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun başındaki köprüyü geçebilmek için nehri bulabilirsek oynıcaz inşallah

H

Hypnotse

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
peki ayda 1 güncelleme oluyormu yoksa daha mı uzun sürüyor

K

Keokaops

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu bitirmiştim kaldığım yerden devam edebilecek miyim,nasıl ederim

H

Hayro5353

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundan atma sorunu yaşayanlar, düşük boyutlu APK'yı indirip girebilir. Oyunda herhangi bir sorun yok, baştan aşağı test edildi. Yaşadığınız sorun, cihaz kaynaklıdır.
Hocam yuksek kaliteli oyunlarda sikintih cekmeden oynuyorum.ama bu oyun surekli atiyor oyundan

H

Hayro5353

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cogu kisede oyundan atma sorunu var bndede oyundan atiyo

Z

Zahitcan07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz olarak en sevdiğim oyun oldu herkese tavsiye ederim

E

Ek79

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilgisayar indirme linkleri çalışmıyo

Senpaiblenk

Senpaiblenk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu bayağı onceden oynadıydım save dosyam falan yok nasıl guncellemeden onceki yerden baslayabilirim en bastan baslamak istemiyorum

ÂRTHEON

ÂRTHEON

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ulan 3. Mü 4. Kez mi basdan basladim bilmiyorum ama sariyor baba oyun ama bu oyunu beklerken omrumuzun biticegino dusunutorum cunki oyunun ana hikayesinde bi degisiklik yokdu sadece rose çok yüklenmişler iblisler falan filan bu da demekki bu kadar uzun sureli guncellemede tek bir karaktere odaklaniyorlarsa ve cok uzun suruyorsa demek ki her karakter icin bu kadar beklersek omrumuzden omur gider ama bekliyorum insallah erken cikar oyun

Üst Alt