What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
H

Herhangibiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
What a legend ve summertime saga benzeri oyun önerir misiniz

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok güzel bir oyun summertime saga kopyası gibi sadece farklı bi konuda ki bu benim aradığım şeydi. maalesef kısa sürüyor oyun ve ana hikaye en heyecanlı yerinde sonlanıyor. umarım devamı gelir.

A

AHJSHYFDS

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
güncelleme geldi diye biliyorum ben

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
güncelleme geldi diye biliyorum ben
Bende öyle duydum ama buraya daha çıkmadı sanırım
yapımcı şu an v0.7 için uğraşıyor sitemizde ise v0.6.2 yani sitemizdeki What a Legend güncel yapımcı henüz yeni bir güncelleme getirmedi oyuna. Oyunun güncellemesinden haberdar olmak istiyorsanız What a legend klübünü takip edebilirsiniz veya tüm oyunların güncelleme haberlerini görmek istiyorsanız mağzamızdan Güncelleme aboneliği alıp discord sunucumuzdan takip edebilirsiniz.

G

gwenstacykarımm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemeden sonra oyunu biraz oynadım çıkıp tekrar girince açılmamaya başladı bir çözümü var mı bunun ilerlemem gidecek

G

gençlik53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kolye için üzüm nerde yapamiyom üzüm yok diye galiba

H

huseyin3944

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yüzüğü aldım Hucrede kaldım nasıl çikacağım bilen var mı