What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyuna giremiyorum. "Gerekli izin verilmedi" diyor. Bir çözümü varmi?
(Tm hocam düzelttim. İyi günler)
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz

L

lalaland

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yükledim kurdum ama gerekli izin verilmedi gibi bi hata çıkıyo açılmıyo tüm izinleri verdim bu arada

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230806_131852_What a Legend.jpg
    Screenshot_20230806_131852_What a Legend.jpg
    956.3 KB · Görüntüleme: 15
Necro

Necro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobile için gerekli izinleri vermeme rağmen "gerekli izinler verilmediği için çıkılıyor" yazısı ile karşılaşıyorum çözümü nedir acaba (bütün linkleri denedim)

K

karasis

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu kadar leş indirme seçeneği olamaz indirmek zulüm resmen kasıtlı yapıyorsunuz

Üst Alt