What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
M

M123ertcan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun devamı gelicek mi ? Oyun çok iyidi.

Kocabay12

Kocabay12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım en mükemmel 2d oyunu bu tarz oyunlar varsa önerebilir misiniz?

KolsuZzZ

KolsuZzZ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce oynadınız mi bilmiyorum ama oyun beni acayip sardı karakter modellemeleri çizimleri gayet hoş ve hikâyesi de gayet güzel akıyor oynamadıysanız bir şans verin mutlaka oynanış süresi de çok değil 5-6 saate rahatça bitiyor site de Türkçesi de mevcut
Umarım bir an önce yeni bir güncelleme gelir gerçekten çok sardı beni

F

Fakyort

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun en kötü yanı bitmesi. Bu seferki güncelleme çok uzun sürdü. Yine de beklemeye değer.

F

fallegan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun bittiği zaman türkçeye çevrilip herkese sürülmesi ne kadar sürer acaba? Beta yapılacak mı yine?

asi0118

asi0118

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun çok iyi arkadaşlar hikaye olarak sıkmadan oynatıyor kendini fakat çirimler ve gerçeklik biraz yok gibi keşke o da olsaymış. Ben kendi adıma söylüyorum herkesin zevkleri farklıdır hikaye çok iyi tam keyif alınacak yere geliyorsun insan bir being a dik milf city çizimlerini arıyor. Yoksa oyun çok başarılı kaliteli bir oyun.

G

Gmabol631

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok başarılı Bi oyun 2d yi bu oyun sayesinde daha çok sevmeye başladım bu gibi yapımlar daha çok gelirse harika olur Yeni güncellemeyi merakla bekliyorum.

F

fallegan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi arkadaşlar hikaye olarak sıkmadan oynatıyor kendini fakat çirimler ve gerçeklik biraz yok gibi keşke o da olsaymış. Ben kendi adıma söylüyorum herkesin zevkleri farklıdır hikaye çok iyi tam keyif alınacak yere geliyorsun insan bir being a dik milf city çizimlerini arıyor. Yoksa oyun çok başarılı kaliteli bir oyun.
Buna katılıyorum. Ama oyunun kendi bir havası var o yüzden beni çok etkilemedi ama Being a Dik grafikleri olsaydı da tadından yenmezdi tabi.

sniper

sniper

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yeni sürüm tamamlandı umarım en erken şekilde ulaşırız

W4SILI

W4SILI

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
gelecek güncelleme için bi tarih varmı ?

B

bay_rotchild

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk görev nasıl geçiliyor

E

Emre1354

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 2d oyunum ve beğendim! Önyargılarimi kırdı diyebilirim. Deneyin pişmanlık yok.

Üst Alt