What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Esbastian

Esbastian

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
oyunun %87 si bitti derken şuanki sürüm ile mi o kadarı bitti yoksa yeni gelecek olanın mı ?

D

Dniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Vay be oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Çok sevdim teşekkürler devamını dört gözle bekliyorum

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunu almak istiyorum önceden oynadım ve oyun bomboşdu sevisme yok falan oduncunun karısından ziyade kadın bambaşka ya 2D çizim fakat harikulade neyse prenses yokmu o prenses bana kendinin kopyasını yaptı neymiş anca böyle olurmuş da ben taşralı köylümusumde falan filan söz verdiğini yapamadı bence onunla anlarsınız o iş varmı sonra peri spoiler vermeyeyim ama oynayan vardır o cowgirl mi ne onu yaptiktan sonra bizim ki salinca çeşmeyi bu amele sümügü gibi düştü kanatları kırıldı falan kanatlarını tamir ettim bitti o karakter ile 😫 çoban kız vardı onunla o iş olmadı bu kızlar ile sevişmek mümkün olacak mı ? Ona göre almak istiyorum işin doğrusu gelcekte içerik dediği için beni aşırı sinir etmişti ben prensese aşık oldum ya 🙂

S

stan6141

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar ben erişim için ödeme yapmak istiyorum yardımcı olacak var mı acaba ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
merhabalar ben erişim için ödeme yapmak istiyorum yardımcı olacak var mı acaba ?
Aşağıda ki linke girerek nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Üst Alt