What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
2D oyunları pek sevdiğimi söyleyemem ama bu oyunu gerçekten sevdim. Hikayesi güzel ve görselleri gerçekten çok iyi oluşturulmuş. Devamını beklediğim oyunlar arasına girdi.

N

nilfelen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun kalitesine benzer yada yakın 2d oyun var mı

R

Resqa90

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba Arkadaşlar. Ben siteden hiç bir oyunu yükleyemiyorum . Devamlı Reklam açılıp duruyor lütfen yardım edinn.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Merhaba Arkadaşlar. Ben siteden hiç bir oyunu yükleyemiyorum . Devamlı Reklam açılıp duruyor lütfen yardım edinn.
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

A

anafor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun aşırı iyi bir an önce bitmesi temennisiyle

R

retweet48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni güncellemesinin 1 hafta içinde çıkacağı söyleniyor. Türkçe çevirisi ortalama kaç güne siteye eklenir acaba

mimi118

mimi118

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Çıkmasına nekadar kaldı sabırsızlıkla bekliyorum

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 2 görevi bi türlü ilerletemedim,taç yapma ile yemeği yapacak yerleri bulamadım,malzemeleri hazır ikisininde ama dediği yerler yok çadırda neden acaba ?

mimi118

mimi118

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunda 2 görevi bi türlü ilerletemedim,taç yapma ile yemeği yapacak yerleri bulamadım,malzemeleri hazır ikisininde ama dediği yerler yok çadırda neden acaba ?
Taç yapma yeri çadırda ilk üst kısmına tıkla sonra çekmeceye tıklayın yemel için çingene kadına gidin ateşin başında arabada kalan kadına

Üst Alt