What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
progress-wal.png

C

Crop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
30 temmuzda yeni update alıcak gibi duruyor tahmini nezaman çevirisi olur?

S

sneaky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zaten bence bu ekıp tarafından ılk cevırısı yapılcak oyunlardan bırısıdır herkesın sevdıgını bılıyolar krallar ılk buna baslar gıbı

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
zaten bence bu ekıp tarafından ılk cevırısı yapılcak oyunlardan bırısıdır herkesın sevdıgını bılıyolar krallar ılk buna baslar gıbı
Dediğiniz gibi oyunlar arz talep durumuna göre yapılabiliyor. Ama ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih yine de yok.

1

1234asd1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayın admin, oyunun güncellemesi şu anda %100 sitesinden baktım tahmini ne zaman 0.6 aktif olur ve aynı zamanda sitesinde MAC mevcut lütfen bu sitede de MAC için çıkarır mısınız?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Sayın admin, oyunun güncellemesi şu anda %100 sitesinden baktım tahmini ne zaman 0.6 aktif olur ve aynı zamanda sitesinde MAC mevcut lütfen bu sitede de MAC için çıkarır mısınız?
Yüzde yüz olması hemen yayınlanacağı anlamına gelmez. Oyun şu an test aşamasında 1-2 hafta içerisinde anca gelir. Ayrıca türkçe oyunlarımızın hiçbirinde mac yok ve olmayacak. İngilizce sürümünü oynayabilirsiniz.

H

Hebele hubele

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki oynayışımda oyunun ilerki safhalarında prensesle olan göğüs sahnesinde oyundan atıyordu oyunu silmiştim ve bu bazı oyunlarda da oluyor mesela hero sex academia eternum vb animasyon sahnelerinde oyundan atıyor

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Önceki oynayışımda oyunun ilerki safhalarında prensesle olan göğüs sahnesinde oyundan atıyordu oyunu silmiştim ve bu bazı oyunlarda da oluyor mesela hero sex academia eternum vb animasyon sahnelerinde oyundan atıyor
Bunlar hep yapımcıdan kaynaklı sorunlar ve her insanda yaşanmıyor. Tekrar indirip deneyin.

Üst Alt