What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Demek istedigim ben bunu oynadim ama bu oyun siteye yüklendiği ilk hali mi yoksa bi güncelleme oldumu. Tarihini hatirlamadigim için soruyorum Sevgili Lunael. Eğer ilk tüklenen hali değilse bir güncelleme geldiyse tekrar tekrar indirip oynayacağım.
İlk yüklenen hali değil. İlk yüklendiği halden sonra güncelleme geldi.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Demek istedigim ben bunu oynadim ama bu oyun siteye yüklendiği ilk hali mi yoksa bi güncelleme oldumu. Tarihini hatirlamadigim için soruyorum Sevgili Lunael. Eğer ilk tüklenen hali değilse bir güncelleme geldiyse tekrar tekrar indirip oynayacağım.
Ayrıca en son ne zaman güncellendiğini öğrenmek için konu üzerindeki " Paylaşılan Tarih " kısmına bakabilirsiniz.

A

agn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncelleme nezaman gelcek bi tarih belli mi ?

Darkred

Darkred

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu pazar yerinde donuyor die silmiştim bu hata düzeltildi acaba ona göre tekrar indiricem

L

LYNX224

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyuna benzer baska güzel oyun önerirmisiniz?

Üst Alt