What a Legend Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe What a Legend Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.02
F

furkan29493

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni guncellemesi sunuldu tahminen cevri nezaman biter

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
furkan29493 İngilizcesi daha güncellenmedi. Yanlış biliyorsunuz. Ama çok yakında güncellenecek. Ayrıca çeviri durumlarını ile alakalı bilgi veremiyoruz.

H

hellboi123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilgisayarım trojen uyarısı veriyor, uygulamayı başlatmıyor. dosyalarda değişen herhangi bir şey mi var? risk taşıyor mu?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
bilgisayarım trojen uyarısı veriyor, uygulamayı başlatmıyor. dosyalarda değişen herhangi bir şey mi var? risk taşıyor mu?
Oyunlarımızın hiçbirinde virüs yoktur. Bu uyarıyı almanızın sebebi çevirilerimizi korumak için kullandığımız exe paketleme dosyasının lisanssız olmasıdır.

0dvc0

0dvc0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hapishaneden çıkamıyorum zaman geçmiyor (mobil)

Nevoo

Nevoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tahminen İngilizcenin Türkçeye çevirisi ne kadar sürüyor

H

hanedar0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erkek mc olan 2d oyun önerebilir misiniz?

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ilk sürüm mü yoksa yenilendi mi ?

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güncellenmeye devam ediyor, şu an sitede olan en güncel sürümüdür. Yeni sürümü yakında çıkabilir.
Demek istedigim ben bunu oynadim ama bu oyun siteye yüklendiği ilk hali mi yoksa bi güncelleme oldumu. Tarihini hatirlamadigim için soruyorum Sevgili Lunael. Eğer ilk tüklenen hali değilse bir güncelleme geldiyse tekrar tekrar indirip oynayacağım.

Üst Alt