Water World Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Water World Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bu ne biçim bir oyun ve neyi tr ye çevirdiniz arkadaşlar anlamadım oyunda 1 tane bile diyalog yok bende geçmiyor saçma sapan gemide hayalet gibi gezmekten başka hiçbirşey yok ki oyunda anlamadım lütfen yardım

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ya bu ne biçim bir oyun ve neyi tr ye çevirdiniz arkadaşlar anlamadım oyunda 1 tane bile diyalog yok bende geçmiyor saçma sapan gemide hayalet gibi gezmekten başka hiçbirşey yok ki oyunda anlamadım lütfen yardım
Oyun yapay zeka çevirisidir. Oyunda görev yaparak diyaloglara giriyorsunuz görev yapacağınız yer haritada odaların üstünde yıldız simgesiyle gösteriliyor.

Ex0tic

Ex0tic

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
İlk önce odanızdaki bilgisayardan konuşma yeteneklerinizi arttırın (her gün yapabilirsiniz) daha sonra haritadan zamanı ilerleterek yıldızlı yeri bulun.Yuvarlak havuzda bir kadın var yukarıda yıldız işaretinden diyalogu başlatın.Sizden mayo gitmenizi isteyecek tekrar haritadan zamanı ilerleterek Deck 6 (Upper Deck) Morning zaman diliminde Sophie ile konuşarak mayonuzu yaptırın devamında size görev yaptıracak.Hikayede ilerleyin.İyi oyunlar.

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
26. sürüm gelmiş tr yama ile ne zaman gelir
emeklerinize sağlık her şey 10 numara böyle devam adultoyunceviri gururumuz (y)(y)(y)

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
26. sürüm gelmiş tr yama ile ne zaman gelir
emeklerinize sağlık her şey 10 numara böyle devam adultoyunceviri gururumuz (y)(y)(y)
En yakın sürede çıkacak oyunun adı ve süresi forum ana sayfasında yazıyor, diğer oyunlar hakkında bilgi veremiyoruz.

Joker25

Joker25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun diger versiyonunu bitirdim. Yenilik geldi diyorda ben bi yenilikle karsilasmadim ne yapmam lazim?

Volkan28

Volkan28

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya banyo nerde yapcam bir türlü yapamadim yardım ederseniz sevinirim

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
beyler bu oyunda nasıl uyuyoruz

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
OLMUYOR UYU SEÇENEĞİ ÇIKMIYOR

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bo oyun nasıl oynanıyor kimseyle iletişime geçemiyorum ?

A

Arisero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun 345 mb diyor mobildr fakat 636 mb indiriyir acaba bilgilermi hüncellenmedi bendemi bir sıkıntı var kolay gelsin

Üst Alt