Water World Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Water World Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İdare eder bir oyun daha, ''Water World'' bu isim aslında bana daha çok bir felaket sonrasını anlatan ve ilginç karakterler barındıran ve iyi işlenmiş bir hikaye izlenimi vermesini beklerdim, aslında bu yapılabilirdi. Koca denizin ortasında durmuş bir yatı bile açık dünya gibi bölmüşler. İlgi çekmeyen bir çok karakter katılmış. Aslında tema çok iyi, daha iyi işlenebilirdi, daha az karakter ile ve daha iyi işlenen hikaye ile çok iyi olabilirdi.Çevirmenleri tebrik ediyorum. (y)

M

Mamake

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterlerle diyaloga girilmiyor simgelerin üstüne tıklanmıyor ve karnımızı nasıl doyuruyoruz

S

Silinen üye 5

İdare eder bir oyun daha, ''Water World'' bu isim aslında bana daha çok bir felaket sonrasını anlatan ve ilginç karakterler barındıran ve iyi işlenmiş bir hikaye izlenimi vermesini beklerdim, aslında bu yapılabilirdi. Koca denizin ortasında durmuş bir yatı bile açık dünya gibi bölmüşler. İlgi çekmeyen bir çok karakter katılmış. Aslında tema çok iyi, daha iyi işlenebilirdi, daha az karakter ile ve daha iyi işlenen hikaye ile çok iyi olabilirdi.Çevirmenleri tebrik ediyorum. (y)

Çevirmen yok bir yapay zeka oyunu bu.

Joker25

Joker25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun belli bir noktadan sonra kısır döngüye girdi bende ya. Oyunun bitip bitmediğini nasıl anlayacağız

Slckmer ic

Slckmer ic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun nasıl böyle ya diyaloglara giremiyoz bı cevap yazin ya

SilverScar

SilverScar

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ya oyunda baya ilerledim (PC) uyanış bölümünde kaldım yardım edecek varmı?

Joker25

Joker25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterlerle iletisme giremiyorum diyen arkadaslar.

Gemide ilk etapta biraz zaman gecirin sonra otomatik olarak iletisim basliyor.

Maxmeh

Maxmeh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1872

GENEL BAKIŞ

Üniversiteli bir grup genç kız, öğretmenleriyle birlikte bir su altı araştırma tesisine yelken açarken, helikopter kazasından kurtulan Greg(yani oynadığınız karakter) adlı bir kişiyi kurtarırlar. Görünürde onu bırakabilecekleri bir yer olmadığı için, en azından hedeflerine ulaşana kadar onu gemide tutmaktan başka çareleri yok.
Paylaşılan Tarih: 13.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.25
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.91 GB
Oyun Boyutu APK: 345 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Voyeurism, Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Animated, Handjob, Lesbian, MILF, Anal sex, Sand box

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Water World oyununu çalıştırın.
Oyunda nasıl diyolağa gireceğiz oynayamıyorum bir türlü

Simurq

Simurq

Destekçi Plus
Kredi
1$
Aşırı iyi oyun animasyon biraz geri kalmış fakat çizimler gayet kaliteli

Üst Alt