Vinovella University Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Vinovella University Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.16
J

Josefin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
E F S A N E oyun hikayesi olsun konusu olsun umarım en kısa sürede güncelleme gelir

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yapılmış 9 tane etkinlikten 1'i aksaklıklardan dolayı sıkıntılı geçti. Her gün 3 tane felan oyun paylaşılıyor ve haliyle diğer oyunları etkileceyecek. Yorum yaparken biraz düşünerek yap. 15 Gün içinde tüm oyunlar eklenmiş olduğunda tekrar yaparsın bu yorumunu.
Çıkarım o zaman tebrik de ederim merak etmeyin. Son etkinliğin kötü geçmesine değil yorumum bu arada. Etkinlik ve öncesinde beta oyunlarda yaşanan gecikmeler bana göre de kabul edilebilir, gayet normal süreçler. Ama bu süreçte iletişim olarak çok zayıf kaldınız.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Çıkarım o zaman tebrik de ederim merak etmeyin. Son etkinliğin kötü geçmesine değil yorumum bu arada. Etkinlik ve öncesinde beta oyunlarda yaşanan gecikmeler bana göre de kabul edilebilir, gayet normal süreçler. Ama bu süreçte iletişim olarak çok zayıf kaldınız.
Süreçte zayıf kaldığımızı düşünmüyorum, zaten neredeyse forumdaki her oyunun altında bir moderatör yazısı olarak Discord'a çağırıldığını görebilirsin. Forumdan toplu olarak iletişim kurulması zor, aslında zor değil de herkese attığım duyuruyu göstermesi zor. Discord'dan sürekli bilgilendirme yapıyordum zaten. Ayrıca etkinlikte öyle aksaklıklar oldu ki, hiç biri ön görülebilir değildi. Oyun ben portlamıyorum, bana sürekli portlayacağını söylemişti yazılımcımız portlamadı, olay bundan ibaret.

ibrahim

ibrahim

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yayılanan oyunların ya ingilizce türkçe olmuyor yada açılmıyor

B

blackfıeld

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel ama bozuk. siyah ekran için önderdiğiniz çözüm olmuyor ve hikaye ilerleyince ekranda sadece kodların olduğu bir ekranı defalarca geçmeme rağmen devam ediyor.. baştan aşağı ne zaman düzeltilir? kolay gelsin.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
oyun güzel ama bozuk. siyah ekran için önderdiğiniz çözüm olmuyor ve hikaye ilerleyince ekranda sadece kodların olduğu bir ekranı defalarca geçmeme rağmen devam ediyor.. baştan aşağı ne zaman düzeltilir? kolay gelsin.
Kod hatalarından birkaçının ekran görüntüsünü atar mısın?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Animasyonda siyah hata alanlar PC üzerinden mi oynuyor yoksa APK mı?

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim ama kayıt lokasyonunu aç diyor . nasıl oynıcagız bu oyunu

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunun girişindeki hata düzeltildi. Animasyon hatasında ise, araştırdık ve oyunun orjinal halinde de bu hatayı alan çok kişi varmış. Çözmeye çalışıcaz eğer çözemezsek de yapımcı sonraki sürümle düzeltecektir. Bu oyunda görünürde hata kalmadı.

A

askr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cloud kısmından indirdim oyun açılmadı yine kayıt lokasyonu diyor

azrailkenan

azrailkenan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun girişindeki hata düzeltildi. Animasyon hatasında ise, araştırdık ve oyunun orjinal halinde de bu hatayı alan çok kişi varmış. Çözmeye çalışıcaz eğer çözemezsek de yapımcı sonraki sürümle düzeltecektir. Bu oyunda görünürde hata kalmadı.
Oyun girişindeki hatayı düzelttiğinize göre tekrar mı indirecez

H

hapistro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bütün animasyonlarda mı siyah ekran oluyor ona göre oynayacağım

A1mehmet

A1mehmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel özelikle hikayesi çok güzel. Olum tamda güzel yerde bitti.
İki şey sormak istiyorum ve sorularım da şunlar.
1. En sonunda o kayıp kızları buluyormu yoksa bulamıyormu Veya o kayıp kızlar öldümü en sonunda. Ve ikinci sorum da. Oyunun devamı ne zaman gelecek. Lütfen acil bi şekilde dönüş ve sorularıma cevap verin çünkü çok merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim😊

gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Animasyonlarda siyah ekran hatası genel mi yoksa bir çözümü var mı?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Animasyonlarda siyah ekran hatası genel mi yoksa bir çözümü var mı?
Bilgisayar sürümünde genel, sonraki sürümle düzelir yüksek ihtimalle. Bluestacks üzerinden APK versiyonu ile de oynayabilirsin. Bize gelen geri dönüşlere göre APK sürümünde o sorun yok.

gaugo1903

gaugo1903

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bilgisayar sürümünde genel, sonraki sürümle düzelir yüksek ihtimalle. Bluestacks üzerinden APK versiyonu ile de oynayabilirsin. Bize gelen geri dönüşlere göre APK sürümünde o sorun yok.
Dönüşünüz için teşekkürler

D

Denhieda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna güncelleme geldiği zaman nasıl haberimiz olacak oyunu tekrar indirmemiz mi gerekecek

Üst Alt