Vinovella University Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Vinovella University Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.16
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayesi güzel, karakterlerde idare eder, favori oyunlarımdan değil ama bir oynayın derim.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu oynamak istiyordum pc de animasyonlarda hata vermesi üzdü bütün animasyonlarda mı sıkıntılı pcde yoksa bazılarında mı ve animasyonları geçince sıkıntı bitiyor mu .oyun kıran bug var mı yani yoksa deneyebilirim

D

dunklev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ve hikayesi gerçekten güzel ve sıradışı fakat ilerleyen yerlerde bazı görsellerde hata veriyor ve animasyonlar zaten çalışmıyor ama ingilizce versiyonunda gayet normal görüntüler ve animasyonlar oynamak isteyen ordan oynayabilir

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Hocam ilk 5ini sıralarmısın türkçe olsun ama
Merhaba, ben çok fazla oyun oynadığım için bir sıralama yapmam çok zor. İngilizce olup da beğendiğim çok fazla oyun var. Sizlere sitemizde olan ve beğendiğim oyunları yazayım.

Being A DIK
MIST
After The Inferno
Dreams of Desire Definitive Edition
Deliverance
Depraved Awakening
Acting Lessons
Become a Rock Star

Lust Epidemic / Treasure of Nadia /

Something to Write About: The Author- Yapay Zeka Çeviri / Callisto-Yapay Zeka Çeviri / / Good Girl Gone Bad-Yapay Zeka Çeviri /

Bu oyunlar beğendiğim oyunlardır. Herhangi bir sıralamayı içermez. Türkçe istediğiniz için bu şekilde yazmam gerekti. Bunlar sitemizde Türkçe olarak bulunuyor. Eğer İngilizce olarak da oyun oynamak isterseniz birçok oyun yazabilirim ancak hem Türkçe olması hem de oyunun sitemizde bulunması açısından yazabileceğim oyunlar bunlardır :)

Tomweasleys

Tomweasleys

Tom Weasleys
Kredi
0$
Sahnelerde problem var sanırım, düz animasyonsuz dışında olanları gösteriyor fakat sanırım animasyon girdiği yerde siyah ekran geliyor fakat çeviri gözükmeye devam ediyor.

crywed

crywed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bazı sahnelerde siyah ekran oluyor çözümü nedir acaba

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc ve apk da denedim pc de nadirende olsa hata aldım apk da sıkıntı yok ve pc de ki sıkıntı yapımcı kaynaklı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
lütfen gereksiz yere nokta işareti koyma dostum önemli sanıp bildirime bakıyorum.
Oynadıkları oyunlar belli olsun diye yapıyorlar onu genelde, rahatsız oluyorsun profiline tıklayıp 'Tercih Seçenekleri' kısmından bildirim ayarlarını değiştirebilirsin.

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Burada ki MC Erkek mi ve bu Oyun Gorsel Roman mi yani Acik Dunya deqil dmi ve bu yeni bolum dmi

crywed

crywed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sahnelerde ki siyah ekran hatası için güncelleme geldi mi

Üst Alt