University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
M

mavit

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölümler ne zaman gelicek

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Being A Dik'i geçebilecek bir oyun yoktur diyordum yanılmışım. Tamam yine hikayesiyle başa çıkamaz bu oyun ama beni cidden çok şaşırttı be! Bu bu siteden oynadığım ikinci güzel oyun oldu. Ara sahne kalitesi Dik'e göre berbat ama takılmazsanız çok sırıtmıyor benim hoşuma gitti. Hikayesi eh işte derecede ama etkilendim doğrusu. Kesinlikle şans verilmeli.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Being A Dik'i geçebilecek bir oyun yoktur diyordum yanılmışım. Tamam yine hikayesiyle başa çıkamaz bu oyun ama beni cidden çok şaşırttı be! Bu bu siteden oynadığım ikinci güzel oyun oldu. Ara sahne kalitesi Dik'e göre berbat ama takılmazsanız çok sırıtmıyor benim hoşuma gitti. Hikayesi eh işte derecede ama etkilendim doğrusu. Kesinlikle şans verilmeli.
Bu sözlerimi geri alıyorum. O kadar aptalca bir yerde sonlandı ki being A Dikle kesinlikle yarışamaz. Oyun zevkli ama yapan kişi tam olarak becerememiş. Ayrıca Seks sahneleri çok kötüymüş sonra doğru bu ne be dedim resmen. Boş yere 5 saat kaybetmişim.

D

Dr.xr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çevirdiğiniz için teşekkürler oyunu sevdimözel paketler olmasını anlıyorum da biraz fazla kafaya göre çeviri var gibi geldi arkadaşımız fatih terim hakan Çalhanoğlu durmadan amimiza falan koyması adamla sohbet edicem arkadaşımız bi anda küfürbaz haydoya dönüşüyor :) biraz daha az olabilirdi yinede teşekkürler

wortex31

wortex31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürüm ne zaman gelecek herkes sormuş bir bilgilendirme yapar mısınız rica etsem

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni çıkan oyunlar kategorısı yokmu hep bakıyorum aynı turkce oyunlar benmı yanlısım

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok fazla güncelleme gelmedi diye biliyorum...

wortex31

wortex31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
wortex31 mavit

Net bir tarih veremiyoruz. Yapımcı kısa sürümler yayınladığı için birkaç sürümde bir yayınlıyoruz.
oyun sitedeki oynadıgım en iyi oyun merakla bekliyorum tahminen bir zaman dilimi söyler misiniz şu süreyi geçmez gibisinden

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilgisayarımda oynadım bu oyunu...Biraz ara verdim daha sonra tekrardan oynayamadım...Garip bi hata veriyodu sürekli silmek zorunda kaldım...Tekrar indirmekten çekiniyorum açıkçası...Ne yapsam ^^

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En baştan tekrar indirdim...Şu an için bi sorun yok ama olurda tekrar aynı hatayı alırsam buradan yazacağım...Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Metobey1

Metobey1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Oyunu indirdimde ben ama oyunu acınca boyle bi hata veriyor . 1670113767299.png

nmrcy

nmrcy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitedeki oyunlar arasında 1. sıraya yazarım bu oyunu net.... animasyon konu oynayış efsaneee

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İki güncelleme aldı galiba...Çok yakında çevirirler mutlaka çok da sıkboğaz etmeye gerek yok sanki...

Üst Alt