University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
Mevlid

Mevlid

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu apkları yükleyin artık herhangi kontrol ediyorum yok yok

iMKiNG

iMKiNG

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Sırf bu oyun için 4 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi paketini satın aldım ve " Yakında eklenecek " görmek üzücü ...
Ayrıca satın aldığım paket te 4 Türkçe oyun yazıyor ama 1 oyunun linki olmadığı için aslında 3 Türkçe oyunu Beta paketinde satın almış oluyorum.... Biraz kandırılmış gibi hissettim kendimi ...

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Sırf bu oyun için 4 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi paketini satın aldım ve " Yakında eklenecek " görmek üzücü ...
Ayrıca satın aldığım paket te 4 Türkçe oyun yazıyor ama 1 oyunun linki olmadığı için aslında 3 Türkçe oyunu Beta paketinde satın almış oluyorum.... Biraz kandırılmış gibi hissettim kendimi ...
Linkler yalında eklenecek ve aldığınız paketten tam verim almış olacaksınız. Tüm oyun linkleri eklenmeden aldığınız içinde şanslısınız çünkü linkler eklendiğinde paket fiyatı artacak.

iMKiNG

iMKiNG

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Linkler yalında eklenecek ve aldığınız paketten tam verim almış olacaksınız. Tüm oyun linkleri eklenmeden aldığınız içinde şanslısınız çünkü linkler eklendiğinde paket fiyatı artacak.
Yakında dediğiniz süre inşallah yakındır diyeceğim ancak 24 Şubat - 7 Mart aradaki süre baya yakın gibime gelmiyor ki henüz link te yok ortada ...
Ayrıca şuan karşılığını almadığım bir paketi satın almak mı yoksa karşılığı olduğu zaman %20-30 daha yüksek fiyata almak mı .
Şanslı olduğum kısım neresi acaba , ucuza içi boş bir paket satın almak mı ?
Keşke bu paket in açıklamasında bu detaylara yer verilmiş olsaydı .

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Yakında dediğiniz süre inşallah yakındır diyeceğim ancak 24 Şubat - 7 Mart aradaki süre baya yakın gibime gelmiyor ki henüz link te yok ortada ...
Ayrıca şuan karşılığını almadığım bir paketi satın almak mı yoksa karşılığı olduğu zaman %20-30 daha yüksek fiyata almak mı .
Şanslı olduğum kısım neresi acaba , ucuza içi boş bir paket satın almak mı ?
Keşke bu paket in açıklamasında bu detaylara yer verilmiş olsaydı .
Zaten detaylar Discord sunucumuzda açık açık verilmişti. Her neyse bugün indirimin sın günü muhtemelen yakında linkler eklenecektir.

B

BruceBaskan

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
walor

walor

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
linkler ne zamana eklenir

T

tolgakim

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
söylenilen 10 günün +3. gününe girdik. ömür gitti beklemekten ki ben bu seriyi 7 aydır bekliyorum.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Siz o zaman 1.1.5'i de mi çeviriyosunuz?

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yanlış anlamayin çoğunlukla 1 aylık destekçi plus aliyorum ama genel olarak hep çevirilerle de bir sarkma oluyor

Üst Alt