University of Problems Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe University of Problems Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.3.0
D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
27 Şubat'ta 10 gün denmişti galiba sizin gün anlayışı biraz farklı

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
27 Şubat'ta 10 gün denmişti galiba sizin gün anlayışı biraz farklı
Yapımcı gelen güncelleme üstüne bir de genişletilmiş versiyonu yayınladı muhtemelen onu da çeviriyorlardır. Ama bu versiyon yayınlanalı neredeyse 1 hafta oldu niye burada geç kalındı ben de bilmiyorum

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yapımcı gelen güncelleme üstüne bir de genişletilmiş versiyonu yayınladı muhtemelen onu da çeviriyorlardır. Ama bu versiyon yayınlanalı neredeyse 1 hafta oldu niye burada geç kalındı ben de bilmiyorum
Maalesef beklenmeyen bir kaç hata çıktı.

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Beklenmeyen hatalar neler ? Çeviri kaç gün daha sürmesi bekleniyor ? En azından bu iki soruya net bir cevap verseniz kimse umursamayacak beklemeyi 🤷

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Beklenmeyen hatalar neler ? Çeviri kaç gün daha sürmesi bekleniyor ? En azından bu iki soruya net bir cevap verseniz kimse umursamayacak beklemeyi 🤷
Çeviri konusunda hatalar var diye biliyorum. Şu an bende net bir tarihi bilmediğim için cevap veremiyorum.

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Çeviri konusunda hatalar var diye biliyorum. Şu an bende net bir tarihi bilmediğim için cevap veremiyorum.
Dostum seni anlıyorum zaten burada sitem bu oyunla ilgilenen yetkili birinin çıkıp açıklama yapmaması mutlaka aksilikler olur süreç uzar bunlar olağan şeyler ama en azından güzel bir açıklama yapılsa kimse bir daha ne zaman diye sormaz

S

Silinen üye 5

Dostum seni anlıyorum zaten burada sitem bu oyunla ilgilenen yetkili birinin çıkıp açıklama yapmaması mutlaka aksilikler olur süreç uzar bunlar olağan şeyler ama en azından güzel bir açıklama yapılsa kimse bir daha ne zaman diye sormaz
Oyunu çevirirken bir sürüm daha geldi ve beklenenden büyük çıktı o yüzden böyle oldu, ne zaman çeviri gelecek emin olamadık. Şimdi linkler eklendi diye duyuru atıldı 1.0.5 sürümünü indireceksiniz muhtemelen, bu yazıyı yazdıktan hemen önce ise güncel sürüm olan 1.1.5 sürümünü yükledim.

R

robercn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar yine ben become a Rock star için beta çıkışı için uzun ricalarımdan sonra çıkışını yapmıştı bunun için teşekkürler sıra geldi bu güzelim oyuna (wtcn ferit: abi Bi doc daha alabilirmiyiz) bu oyununda betadan çıkma vakti parası olmayanların nasiplenme sırası geldi bence değerlendirmeye almanızı rica ederim teşekkürler

wortex31

wortex31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim ama eski sürümlerdeki gibi hileleri nasıl aktif edeceğim ve eskiden seçimlerin yanında yardımcı sonuçlar yazıyordu hangisini seçersem hangi rota olacak tarzı ve alacağım artı eksi durumu gibi şuan bunlar yok neden acaba?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
oyunu indirdim ama eski sürümlerdeki gibi hileleri nasıl aktif edeceğim ve eskiden seçimlerin yanında yardımcı sonuçlar yazıyordu hangisini seçersem hangi rota olacak tarzı ve alacağım artı eksi durumu gibi şuan bunlar yok neden acaba?
Oyunun modu yeni sürüme uyarlı olmadığı için yazılımcımız koyamamıştır.

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun ve No more money oyununun çevirisi için teşekkür etmeliyim.
İkincisini henüz oynayamadım ama bu oyuna biraz başlamış ve sonra ara vermiştim.
Sizi belli senaryolara mecbur etmeyen oyunlardan biri de bu.
Yani ilişki anlamında her mizaca göre hitap eden ilişki çeşitleri mevcut gibi...(Sadık olan, olmayan, fetiş seven vesaire)
Rockstar'daki gibi azgınlıktan kuduran oyuncuları cezalandırıyo mu bilmiyorum ama galiba her oyunda yapılan bişi değil bu.
Yine de emeğinize sağlık, teşekkür ederiz ^^

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
No more money oyununu da beğeneceğinizi düşünüyorum benim severek oynadığım bir yapım bu oyundan hemen sonra oynamanızı öneririm.
Bu oyunun ve No more money oyununun çevirisi için teşekkür etmeliyim.
İkincisini henüz oynayamadım ama bu oyuna biraz başlamış ve sonra ara vermiştim.
Sizi belli senaryolara mecbur etmeyen oyunlardan biri de bu.
Yani ilişki anlamında her mizaca göre hitap eden ilişki çeşitleri mevcut gibi...(Sadık olan, olmayan, fetiş seven vesaire)
Rockstar'daki gibi azgınlıktan kuduran oyuncuları cezalandırıyo mu bilmiyorum ama galiba her oyunda yapılan bişi değil bu.
Yine de emeğinize sağlık, teşekkür ederiz ^^

L

Larso22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kapalı seçenekler var, daha oyunun başındayım nasıl açılacak bunlar?

Y

yildirim123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni kayıt dosyası var mı acaba

Demon Quin

Demon Quin

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Knk hileler telefondaki ünlem işaretinden akti ediliyor

K

kurtbaboo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok başarılı bir çeviri olmuş elinize sağlık. Oyunda gayet keyifli tavsiye ederim.

Üst Alt