Twists of My Life Türkçe 1.0.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Twists of My Life Türkçe 1.0.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.1
S

Sheriff42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok iyiydi, neredeyse tüm sonları oynadım. Tavsiye ederim. Oynayın. Güzel oyun.

(Helganın bakire olması, kendini evleneceği kişiye saklaması ve bizim onu gikip aldstmamız ve Helganın intihar etmesi :( aga Bee üzdüü.)

S

sarimsakli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun çok fazla sonu var ama tekrar oynanabilirliği çok düşük. 500 kez aynı kahvaltı sofrasına bakınca insana kusma isteği uyandırıyor. Yine de güzel bir deneyimdi.

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrarlanan sahnelerden dolayı sıkılabilirsiniz fakat birden fazla sonu oynayarak bitirebileceğiniz konusu bakımından da fena olmayan bir oyun. Tavsiye ederim.(y)

M

motormermarid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba harici olarak türkçe yamayı ındırebılıyormuyuz oyuna steam uzerınden sahıbım tr yama yapmak istiyorum

İ

İsmail472

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar
Oyun sesi çıkmıyor bende mi böyle yoksa oyunda mı bir sıkıntı var

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Oyunun konusu sıradan gibi görünsede kendine az da olsa baglıyor. Ayrıca bayan secinlerinize göre ya birlikte oluyorsunuz yada sizden nhefret ediyor. Kısaca evdeki kaz için tavukların peşinden gitmeyin. Bir date sahnesi var ben oldukca begendim. Çok bir şey bekmeden grafikler ve renderlar ortalamanın üstünde. Başka bu tip oyunlar oynadı iseniz karekter cizimleri bile tanıdık gelebilir. Hele o parkı en az 5 oyunda gördügüme yemin edebilirim.

Oyun tavsiye ederim fazla kasmanıza gerek olmadan zevkli bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun puanı:3,5 aslında kötü değil çok da iyi değil vasatın üstünde..

Zevkler ve Renkler.Saygılarım ile...

IronKing

IronKing

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayfadaki neredeyse tüm oyunların Gdrive linkleri ölmüş :(

Üst Alt