Twists of My Life Türkçe 1.0.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Twists of My Life Türkçe 1.0.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.1
Nuppelda

Nuppelda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun hâlâ betada mi ? Girerken erişim kartı istiyor

P

profes1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna erişiminiz bulunmamaktadır diyor ?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Oyuna erişiminiz bulunmamaktadır diyor ?

Aslan43

Aslan43

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güzel oyuna benziyor deneyelim.

AlcatraZ41

AlcatraZ41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tekrar ve tekrar oynayarak farklı sonlara ulaştım ama oyunda çok son var o sonlara ulaşabilmek için ne yapılabileceğini bulamadım artık. Oyundan bahsedersek en başları sıkıcıydı ama sonradan karakterler ile ilişkiler geliştikten sonra daha güzel oluyor. Ayrıca bazı sonlara da dram da eklemişler :d Sadece şu Olivia ile daha fazla ileri gidemiyor muyuz? 2 münasebetten sonra bidaha bir araya gelemiyoruz. Bir çok şey denedim ama bir türlü olmadı. Belki de o kadardır bilemiyorum

Nept

Nept

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede çoğu oyunu oynadığım için hangisini oynadım hangisini oynamadım hatırlamıyorum artık umarım oynamamışımdır deniyorum şimdi :d

G

Glyph0n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4410

GENEL BAKIŞ

Görsel roman türünde olan bu oyunda, verdiğiniz her karar oyunun gidişatını tamamen değiştirebilir. Yanlış cevap diye bir şey olmamasının yanı sıra şeçtiğiniz hiçbir şey oyunu bitirmez sadece farklı bir hikaye ile devam edersiniz. Çokça güzel, tatlı ve seksi kadınla tanışacaksın ve bunlar ya seni sevecek ya da nefret edecek. Bu tamamen sana bağlı...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.43 GB
Oyun Boyutu APK: 590 MB

Oyun Konuları
Male protagonist, Oral sex, Voyeurism, sex toys, Visual Novel, Ren'py, 3DCG, Sex, Anal, Footjob, Spanking
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Twists of My Life oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyun turkce altyazilimi

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gayet iyi seçimler size hem gayet güzel hemde dramatik sonlar sağlayabiliyor oyunda aşırı uç fanteziler yok bu açıdan herkes gönül rahatlığı ile oynayabilir.

A

Alparslanizm

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
. Elimize sağlık. 😘😘

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
İlk defa dedim ki bir kızdan gideyim,çünkü öyle bir oyuna benziyordu.Bilin bakalım ne oldu;aşık olduğum kız bir arkadaş edindi üç kişi birlikte olduk.Her şey iyi güzel derken beni terk ettiler ve keyiflerine baktılar ahahahahah.Ulan bir kere dedim ki beyninle düşün,düşünmez olaydım.Ne zaman beynimle düşünsem bu tip oyunlarda göt gibi ortada kalıyorum.Oyun ilk başlarda görsellik adına sizlere çok şey vermiyor.Ancak daha sonları renderlarda bir iyileşme var.Hikayesi çok güzel değil,yani hikayenin dışına pek çıkılmıyor.Hatta oyun sizi tek düze kendi istediği yerlere götürüyor.İşte okula git eve git,oradan oraya git.Bazı şeyleri siz şeçemiyorsunuz ve alternatif sonları görmek için oyunu baştan oynama durumu biraz can sıkıcı.Dediğim gibi hikaye meh idare eder diyelim,renderları oran verecek olursam %70 eski tarzda yani çok iyi değil %30 oranında ise çok iyi olan yerleri var.Başlarda kötü olmasının sebebi de oyunun geliştirme süreci ile alakalı.Oyunu tavsiye ediyorum,o kadar rezil oyunlar var ki bu oyuna kötü demek hoş olmaz.

E

Emir.kplnx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Twists of My Life abiler bu oyunda hesap açamıyorum yardım edermisiniz​

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$

Twists of My Life abiler bu oyunda hesap açamıyorum yardım edermisiniz​

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

Üst Alt