Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Pörsy

Pörsy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final gelmişken sıcak sıcak başlayalım bari

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan ki sürümden bir öncekini oynayıp bitirmiştim hikayede bitmişti zaten şuanki sürümde farklı gelen ne var?

E

emre_kaya

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
ben oyunu acıyom sıyah ekran gelıyor kulalncıı adını sıfre yazıyom dogruladındı dıyor ama oyuna gırmıyor sebeb

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunun dosyaları nereye kuruyo ?
Oyunda kurulum yok, exe olarak iniyor. Nereye indirdiysen oradan exe dosyasını açıp oynayabilirsin.

Eğer kayıt dosyalarını soruyorsan ;

Windows: %appdata% \ Local \ UserData

Android: Android \ Data \ oyunadı.adultoyunceviri.com \ files \ save

M

MoundAxes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kurulum yok, exe olarak iniyor. Nereye indirdiysen oradan exe dosyasını açıp oynayabilirsin.

Eğer kayıt dosyalarını soruyorsan ;

Windows: %appdata% \ Local \ UserData

Android: Android \ Data \ oyunadı.adultoyunceviri.com \ files \ save
teşekkür ederim

O

Oxsii

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynarken apk de fare istemesi normal mi hiç birşey yapamıyorum

Sinq

Sinq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ne güncellemesi geldi indirmeye değer mi bidaha

S

Silinen üye 5

Bunu kayıt yapan her oyun yapıyor ama onlar sadece dosyalara erişim izni istiyor. burada çok açık tüm tefona erişimi, hatta telefonun tüm dosyalarını sormadan silme değiştirme yetkisi istemesi bana çok garip geldi. umarım sadece kayıt için kullanılıyordur.
Android 11'de bu izni istemem zorunlu zira normal dosya yöneticileri bile "Android/Data" dizinini göremiyor artık, ben ise buraya veri yazmalıyım kayıtlar için. Mecburiyetten istiyorum yani bu izni, ne verileriniz ne de başka bir şey umurumda değil.

Üst Alt