Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
G

gedx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu siteyi anlamadım bir oyunun ilk oyununu nasıl indirebilirim mesela a oyunu yazıyorum a oyununun ilk oyunu mu 2. Oyunumu devamı nasıl anlarım

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun herkese açık demişsiniz ama indirme linkleri dahil oyun hakkında hiçbir bilgi gözükmemekte ne yazıkki.

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun devam edecek yazıyor ama oyun final yaptı yeni bir oyun geleceğini gösterdi

C

cruel7144

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cihazdaki tüm dosyalara erişim + değiştirip, silme yetkisi vermemizi ve bunu izin almadan yapmasını ön gören izin istiyor. ?? bu nasıl iştir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211130-194946.jpg
    Screenshot_20211130-194946.jpg
    111.6 KB · Görüntüleme: 10
C

cruel7144

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu her kaydettiğinizde, dosya oluşturduğu için bu izni istiyor.
Bunu kayıt yapan her oyun yapıyor ama onlar sadece dosyalara erişim izni istiyor. burada çok açık tüm tefona erişimi, hatta telefonun tüm dosyalarını sormadan silme değiştirme yetkisi istemesi bana çok garip geldi. umarım sadece kayıt için kullanılıyordur.

H

hanedar0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kütüphanenin orda takılı kaldım doğu ışığını aç sonra kuzey doğruya git diyor o arı da ikide bir sokuyor gecemedim yardım eder misiniz😂

S

Silinen üye 28892

Kütüphanenin orda takılı kaldım doğu ışığını aç sonra kuzey doğruya git diyor o arı da ikide bir sokuyor gecemedim yardım eder misiniz😂
Hangisi olduğunu bilmiyorum, iki ışıktan biri açık diğeri kapalı kaldıktan sonra dışarı çıkın, çıktığınız gibi sağ üst köşede ağaçların altında gizlenmiş bir kutu olacak onu açın.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bunu oynamadan önce Lust Epidemic'i oynamam gerekir mi ?

Üst Alt