Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
EMRAH75 Dostum ben The Genesis Order'dan bahsetmiyorum, The Genesis Order'dan sonraki oyunlardan bahsediyorum. Serinin 1. Oyunu Lust Epidemic, 2. Oyunu Treasure Of Nadia, 3. ve son oyun ise The Genesis Order olacak ve bu seri bitecek yani The Genesis Order da bitince yeni seri gelmeye bilir bunu anlatmak istiyorum tabi bu yapımcıya bağlı umarım oyun yapmaya devam eder. (Biraz kafa karıştırıcı olabilir)

EMRAH75

EMRAH75

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
EMRAH75 Dostum ben The Genesis Order'dan bahsetmiyorum, The Genesis Order'dan sonraki oyunlardan bahsediyorum. Serinin 1. Oyunu Lust Epidemic, 2. Oyunu Treasure Of Nadia, 3. ve son oyun ise The Genesis Order olacak ve bu seri bitecek yani The Genesis Order da bitince yeni seri gelmeye bilir bunu anlatmak istiyorum tabi bu yapımcıya bağlı umarım oyun yapmaya devam eder. (Biraz kafa karıştırıcı olabilir)
Hım anladım tm inşallah 3.oyundan sonra başka bir senaryo lu oyun gelir

A

Andronova

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra, kimlik doğrulama başlatıldı diyip kapanıyor. çözümü nedir ?

S

Serkan69

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Videolar açılmıyor sadece siyah ekran gösteriyor yardımcı olurmusunuz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Videolar açılmıyor sadece siyah ekran gösteriyor yardımcı olurmusunuz
Telefondan Chrome uygulamasını sil sonra Play Store'a gir arama yerine Android System Webview yaz karşına çıkar zaten onun oto güncellemesini kapat yani ilk sürümü olsun güncel olmasın böyle girip dene. Dediğim yöntem olmazsa Android System Webview'i son sürüme güncelle tekrar dene büyük ihtimalle çözülecektir.

Not: Chrome silinmiyorsa sadece Android System Webview'le alakalı olan kısmı uygulayın.

S

Serkan69

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski webwiew sürümü işe yaradı teşekkür ederim

Steve Rogers

Steve Rogers

Kredi
0$
Oyun yüzde kaçta şuan

Darkrosef

Darkrosef

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu silip yeni sürümüni mü indireceğiz (save dosyalarımız gitmez demi)

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu silip yeni sürümüni mü indireceğiz (save dosyalarımız gitmez demi)
Belgelerim'i açıp yukarı tarayıcı ekranına %appdata% yazarak \AppData\Local\User Data içine girip Defaultfile1.rpgsave Bu dosya senin save dosyan farklı bir yere kopyalarak daha sonra ekleyebilirsin , Ekleme yaparken Eğer oyunu ilk defa açıyorsanız Oyunu başlatıp en uygun yerde oyunu kaydetip oyundan çıkın. Sonra yedek aldığınız save dosyasını yukarıdaki yere kopyalayarak , Oyunu yeniden çalıştırıp devam et seçeneği ile kaldığınız yerden devam edin.

N

Negro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba hocam. Ben bu oyunun ingilizce apksini oynuyorum. Ama oyun save olmuyor. Neden acaba yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏

B

brknn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun en son %75te bitiyodu
güncellenmiş hali mi bu?

Üst Alt