Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
E

efsane3728

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyunu steamdan aldım yama nasıl olucak

S

sevismekguzel31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu oynamadan Lust Epidemic oynamak şart mı

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu oynamadan Lust Epidemic oynamak şart mı
genel olarak şart değil de nadia'da öyle bi sahne var ki eğer lust epidemic'i oynamazsan bu oyunda bu tarz bir şey ne alaka lan diyebilirsin ve oyunun gerçekçiliğini bayağı bi baltalar. ilk oyunu da oynamanı öneririm o yüzden hem güzel oyun gayet. hangi sahneden bahsettiğimi bilmek istiyorsanız aşağıya spoilerlı bir şekilde yazıyorum.

oyunun bi noktasında ilk oyunda savaşıp öldürdüğümüz pederin hayaletiyle karşılaşıyoruz. ilk oyunu oynadıysanız zaten ne olduğunu biliyorsunuz ama oynamadıysanız nadia birden paranormal bir yapıya bürünüyor ve o sahne oyunun kalanıyla çok alakasız oluyor. ne olduğunu da açıklamıyolardı zaten yanlış hatırlamıyorsam

M

memo128

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu ilk defa başlatmaya çalışırken oyun kuruluyor yeri yüzde 0 da kalıyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu ilk defa başlatmaya çalışırken oyun kuruluyor yeri yüzde 0 da kalıyor
Büyük ihtimalle anti virüs programınız kuruluma engel oluyordur, onu kapatıp yönetici olarak başlatıp deneyin. Hala bir sonuç alamazsanız oyunun kurulduğu klasördeki 'clear.exe' isimli uygulamadan kurulumu sıfırlayıp tekrar deneyebilirsiniz.

Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ee ben oynayamıyorum oyunu mobilden yanlışmı indirdim acaba? Ne menü mevcut ne bi şey telefonu felan fareye sağ tık at diyor.

F

furkanberberler

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
turkçe rehberın lınkını yenılermısınız

muratgncl

muratgncl

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
türkçe rehberin linki bozulmuş yeniler misiniz

Z

zubizu55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
priciaya masaj yağı vermem gerekiyor. Masaj yağını adak duası ile yaptım. Pricia ile etkileşime girdiğimde doğrudan isemiyor, yağı ona satıyorum ancak öyle alıyor. Ama bu seferde görev devam etmiyor. Ne yapabilirim acaba. Düşüncem adak duasından yaptığım için ufak bir hata olduğu yönünde ama en yakın save %22 ve ben %50deyim, craftı yapmadan önceye de dönemiyorum
Bende orda takılı kaldım

L

lucifer 5759

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu hile var ya oradaki siteye dosyayı yüklüyorum 258 öğe yüklendi yazıyor ama göstermiyor ne yapmalıyım

D

delly120

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde telefon nasıl acicaz yardım edermisiniz

Üst Alt