Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
A

akapo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mobildeyken envanteri nasıl açacağım acaba

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
akapo ekrana 2 parmağınızla dokunmanız gerekiyor.

R

rpm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda ne yapmam gerektiğini nasıl bilicem yaw

R

rpm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun esnasında ne yapmam gerektiğini söyleyen görev yeri yokmu

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
fotiansl0

fotiansl0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde telefon simgesi yok ve envantere erişemiyorum ben mi bir yerde hata yapıyorum acaba?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda çakmak nerden bulabilirim acaba? internetten baktım marketten alınıyor. aşağıdaki resim bir videodan, benim oyunda resimde çakmak olan yerde ayakkabı yapıştırıcısı diye bir şey var. onu satın aldıktan sonra da yerine çakmak gelmiyor.

1681679671855.png

edit: hile menüsünde de sadece tılsımlar ve anahtarlar var, çakmak ekleme yok.
2.edit: sıfırdan başlayıp bakayım dedim, bu sefer çakmak var. muhtemelen bug oldu. umarım oyunun ilerleyen dönemlerinde böyle şeyler olmaz, henüz %7de idim o yüzden çok sorun olmadı.

Son düzenleme:
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyunda çakmak nerden bulabilirim acaba? internetten baktım marketten alınıyor. aşağıdaki resim bir videodan, benim oyunda resimde çakmak olan yerde ayakkabı yapıştırıcısı diye bir şey var. onu satın aldıktan sonra da yerine çakmak gelmiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 13910

2.edit: sıfırdan başlayıp bakayım dedim, bu sefer çakmak var. muhtemelen bug oldu. umarım oyunun ilerleyen dönemlerinde böyle şeyler olmaz, henüz %7de idim o yüzden çok sorun olmadı.
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalında sorabilirsiniz bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ekli dosyayı görüntüle 13910

Evet, oyunda maalesef çakmağın görünmemesi gibi ve bir kaç şey buga girebiliyor. Böyle bir durum olmasına karşılık çoğu zaman kayıt almayı unutmayın.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet, oyunda maalesef çakmağın görünmemesi gibi ve bir kaç şey buga girebiliyor. Böyle bir durum olmasına karşılık çoğu zaman kayıt almayı unutmayın.
hocam bölüm seçiminden kaldığım yerden devam edeyim dedim ama bu sefer de bazı kadınlar farklı kıyafetlerle gözüküyor. örneğin kütüphaneci, köşk satın alan o zengin hazine avcısı ve doktor. belki başkaları da. sanırım parayla alınan özel kıyafetler, şu süslü iç çamaşırlarıyla duruyorlar. bunu açıp kapamanın yolu nedir acaba? oyunun başında bana gider yapan kadınların karşımda yarı çıplak durması çok baltalıyor gerçekçiliği.

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam bölüm seçiminden kaldığım yerden devam edeyim dedim ama bu sefer de bazı kadınlar farklı kıyafetlerle gözüküyor. örneğin kütüphaneci, köşk satın alan o zengin hazine avcısı ve doktor. belki başkaları da. sanırım parayla alınan özel kıyafetler, şu süslü iç çamaşırlarıyla duruyorlar. bunu açıp kapamanın yolu nedir acaba? oyunun başında bana gider yapan kadınların karşımda yarı çıplak durması çok baltalıyor gerçekçiliği.
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Normalde o aldığınız kıyafetler sadece seks sahnelerinde geçerli olması lazım.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ;

Bir oyun sever olarak söylediginiz şey çok Uçuk ( sizi suçlamak anlamında değil ) Kıyafetlerini sadece kendi odanızda depiştirebilirsiniz. Bir ekran görüntüsü atabilitmisiniz rica etsem. ?

Saygılarım ile...

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ;

Bir oyun sever olarak söylediginiz şey çok Uçuk ( sizi suçlamak anlamında değil ) Kıyafetlerini sadece kendi odanızda depiştirebilirsiniz. Bir ekran görüntüsü atabilitmisiniz rica etsem. ?

Saygılarım ile...
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Normalde o aldığınız kıyafetler sadece seks sahnelerinde geçerli olması lazım.
herhangi bir kıyafet satın almadım kendiliğinden geldi.

1681834900246.png
Ligter

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
herhangi bir kıyafet satın almadım kendiliğinden geldi.

Ekli dosyayı görüntüle 13916
Ligter
Merhaba;

Valla şanslı mısın şansız mı anlamadım, şu acıdan bunu yapman için oyunun içine müdahale etmen yani MOD atman gerek. Ben bazı oyunlarda karekter isimleri, müzikler, sahneler, resimler, başlangıç değerleri para, güç gibi değişiklikleri yapıyorum. Ama hazır capli bir oyunda olmaması lazım. Oyunun bütün dosyalarını TEMP deki, C: deki, Local kullanıcı tarafındaki hepsini silip oynuda tabi silip baştan oynamanı öneririm. Veya zor gelir ise sadece Saveleri silip oyunun içindeki Clear. exe de çalıştırıp baştan oynamanı öneririm. ( sayende 1 yıl daha yaşlandık :) )

Saygılarım ile...

Üst Alt