Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Unity Türkçe Timestamps, Lost Love (Sezon 2) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
R10
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
A

ahmet4546

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzele benziyor ama android sürümü olmuyomuş

M

memo44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girerken kullanıcı adımı yazabiliyorum ama şifreyi yazamıyorum

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aoc exe clear exe data bin diye 3 klöser iniyor oyuna nasıl giricem

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar nidanın evine git diyor gün 11 de ama ev bende yok tek sorun bendemi

J

jazz0641

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
beyler daha önce bir sürü oyun oynadim ama virüslük birsey olmamisti.ilgilenebilir misiniz ?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
beyler daha önce bir sürü oyun oynadim ama virüslük birsey olmamisti.ilgilenebilir misiniz ?
Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını antivirus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edebilirsiniz.

H

Hypher

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
önce 1.sezonu indirip sonra bunu mu indirmem lazım? yoksa bu iki sezonu da barındırıyor mu?

A

aslan4789

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanılan packerdan kaynaklı, bu tarz paketleme uygulamalarını antivirus programları virüs olarak görebilir. Güvenlik duvarını kapatıp devam edebilirsiniz.
evet öyle diyorsunuz fakat bu dosyada bitdefender Trojan.RanSerKD.447 diye bir virüs tespit etti, dediğiniz gibi olduğundan önemsemedim ve engeli kaldırdım, oyuna girdikten sonra attı ve aynı virüs sanırım cripto diye bir şey yüklemiş yada ona sızmış bilmiyorum, güvenli değil gibi duruyor bence tekrar kontrol edilmeli resimler ekte (birden çok kez bitdefender silmeye çalıştı dosyayı ama silemedi ve 447 ile başlayan trojan çeşitli numaralarla kendisini çoğaltmış gibi duruyor cripto klasörünün içinde)

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
evet öyle diyorsunuz fakat bu dosyada bitdefender Trojan.RanSerKD.447 diye bir virüs tespit etti, dediğiniz gibi olduğundan önemsemedim ve engeli kaldırdım, oyuna girdikten sonra attı ve aynı virüs sanırım cripto diye bir şey yüklemiş yada ona sızmış bilmiyorum, güvenli değil gibi duruyor bence tekrar kontrol edilmeli resimler ekte (birden çok kez bitdefender silmeye çalıştı dosyayı ama silemedi ve 447 ile başlayan trojan çeşitli numaralarla kendisini çoğaltmış gibi duruyor cripto klasörünün içinde)
Her dosyayı yüklemeden önce kontrol ediyoruz, bazı programlar virüs buluyor bazıları bulmuyor. Ama zararlı bir yazılım değil, biz kendimiz oynarken/test ederken de bu exe üzerinden test ediyoruz. Yani dosyalarda bir sıkıntı yok ama istiyorsanız, farklı oyunlar deneyin. Bütün oyunların paketlemeleri aynı ama bazılarında virüs buluyor bazılarında bulmuyor. Eğer tedirginliğiniz varsa, virüs bulmayan Türkçe oyunlarımızı oynayabilirsiniz.

A

aslan4789

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her dosyayı yüklemeden önce kontrol ediyoruz, bazı programlar virüs buluyor bazıları bulmuyor. Ama zararlı bir yazılım değil, biz kendimiz oynarken/test ederken de bu exe üzerinden test ediyoruz. Yani dosyalarda bir sıkıntı yok ama istiyorsanız, farklı oyunlar deneyin. Bütün oyunların paketlemeleri aynı ama bazılarında virüs buluyor bazılarında bulmuyor. Eğer tedirginliğiniz varsa, virüs bulmayan Türkçe oyunlarımızı oynayabilirsiniz.
Aslında tedirginliğim oluşmuştu ama madem öyle diyorsunuz oynayacağım teşekkür ederim yanıtınız için

Üst Alt