The Twist Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe The Twist Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.52
H

Halil320001

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyun stabil bi halde çalışıyormu şuanki çeviri durumunda ona göre satın alma yapacamda bilgisi olan varsa yaza bilirmi

B

berkxy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son oyuna baktığımda mekan değiştirince uzun yükleme süreleri vardı sanırım oyunun optimizasyonu ile ilgilidir. son güncellemelerde sorun çözüldü mü?

C

coumadin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1624191603533.png
Şifrenizi girin kısmına hiçbir şey yazamıyorum

D

ddxm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
julia'nın telefonunun şifresi ne bilen varmı?

A

azer96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son oyuna baktığımda mekan değiştirince uzun yükleme süreleri vardı sanırım oyunun optimizasyonu ile ilgilidir. son güncellemelerde sorun çözüldü mü?
halen öyle bi de optmizasyon sorunu var bu oyunun işlemci ve ekran kartının anası ağlıyor resmen

bjk3460

bjk3460

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunun Orjinal Çevirisini Discord'da Göremedim Yardımcı olurmusunuz.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayan arkadaşlar oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırmısınız? Ona göre seçim yapmak istiyorum.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayan arkadaşlar oyun hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırmısınız? Ona göre seçim yapmak istiyorum.
PC'nin power supply yandı değiştirmeye gidiyorum, :) düşün öyle kasıyor. PC'niz çok iyi değil ise (benim gibi) oynamakta zorlanırsınız, oyun bakımından değil pc'niz bakımından.

bjk3460

bjk3460

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun Baya Güzel Tavsiye Ederim, Bilgisayar Kasma olayına gelince düşük ayarlarla oynayabilirsin çok iyi bir sistemin yoksa

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Baya Güzel Tavsiye Ederim, Bilgisayar Kasma olayına gelince düşük ayarlarla oynayabilirsin çok iyi bir sistemin yoksa
Sildim oyunu ya. Çok kastı ayrıca, çekirdek almıştım dün 6 liralık onu çitliyorum şimdi, sağol.

grey3535

grey3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
destekçi plus sürem bitti oyuna erişim saglayamıyorum illa destek plus aktif mi olması lazım ???

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun hakkında anlatacağım ne olabilir bir bakalım..; İlk oynadığımızda oyun uygun bir anlatım tarzıyla bizi karşılamıyor.Daha çok keşif yapmamızı ve görevleri keşfederek bulacağımız yönünde bizi uyarıyor.Bu bir çok oyuncu için can sıkıcı bir durumdur.Bu keşifleri yapsanız bile oyunun hangi bölümüne ve de ne kadar ilerleme kat ettiğimiz ile alakalı değildir.Her karakterin kendine has ilerlemesi var daha çok birbirlerinden bağımsızdır.Bağlantılı görevler çok az ve isterseniz buna uymak zorunda değilsiniz.Oyunu katagorize edersek eğer; İlişki puanları ne kadar yükselirse karakterler ile o kadar samimiyet artıyor, bu da daha fazla etkileşim demektir. Bir de diğer unsur olan hikaye ilerlemesi var, bu da yapacağınız görevler dahilinde hikaye ilerleyerek karakterler arasında etkileşimlere giriyorsunuz ve oyunu tamamlamanız sağlanıyor.İlk unsur keşfetmek ve samimiyet arttırma, diğeri ise amaç edinilen görevler ve karakterler arasında olan kalıcı ilerlemelerdir.Oyuncuya sunulan rehber berbat ve keşif yapmaya zorluyor, bu keşifler bazen erken yaptığınızda görev sıralamasında takılmalara neden olabiliyor.Yaptığınız keşif bazen bir görevin amacı olduğundan listenizde olsa dahi rehber size bunu daha yapmadın diye uyarı veriyor.Bu da oyuna baştan başlamak gibi bir can sıkıcı nedene sebebiyet veriyor.:eek:

Oyunda hileler zaten var, koridora gidip ''C'' ve ardından ''H'' tuşuna basılı tutarsanız hile menüsü açılıyor.İstediğiniz her şey değiştirilebilir.Ancak ilişki puanlarını kasmanızı önermiyorum.Yazımda da belirttiğim gibi puanlar ne kadar artarsa samimiyet o kadar yükseliyor.Bir anda arttırırsanız karakterlere çoktan kendinizi yakın ilişki kurmuş olarak bulacaksınız.Hileyi daha çok envanter ve para kasmak için kullanın ve gerekli puanları istenilen seviyeye kadar kasabilirsiniz.Oyunda tam sıralamayı bozmayacak daha açıklayıcı bir rehberle bitirebilirsiniz.Oyunda artı olarak sayabileceğim şeyler ise; Milf karakterler ve 3D kamera açıları ile sahne geçişleri güzel, açık dünyası güzel tasarlanmış, animasyonları da iyi, hikayesi ise hoş duruyor.;)(y)

Oyun sağlam sistemlerde gayet akıcıdır.Karakter 3D tasarımı kare şeklinde gibi dursa da ki.., bu daha iyi tasarlanabilirmiş gibi duruyor.Oyunda net açıklayıcı bir rehber olsaymış daha iyi olurmuş.Bazen save sistemi şans oranına göre gittiğini söyleyebilirim.Bir sahneyi kaydettiğimiz de tekrar yüklendiğinde aynı sahne olmuyor, farklı bir etkileşimde olduğumuz bir sahne oluyor.Bu da ayrı bir can sıkıcı bir durumdur.Kontrol sistemi sadece mause bağımsızlığını ilan etmiyor, bazı şeyleri klavye ile aktif etmemiz gerekiyor.Hızlı geçiş menüsü çok kötü bu daha kontrollü ve daha ulaştırıcı olmalıydı.Bu oyunda olan eksiler düzeltiebilseydi oyun gayet akıcı bir şekilde ilerlerdi.Emeğinize sağlık.🥳;)(y)

K

kuzgun

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyun acılmıyor girişten sonra yükleme yapıyor bekliyorum kendi kendine sayfayı kapatıyor ve acılmıyor

Üst Alt