The Secret Reloaded Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret Reloaded Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.9b
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
enson tam eve girdiğimiz yerde bitmişti devam mı edıyor oradan acaba?
En son ne zaman güncellendiğine konu üzerinde yer alan " Paylaşılan Tarih " kısmına bakarak anlayabilirsiniz. Oyunun ingilizce yeni sürümü geldi ama çevirisi henüz gelmedi.

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uzun zamandır bu sitedeyim bir çok oyunu hem pc hem telefonda oynadım ancak bir oyunda ilk kez bearfoss. B ml buldu güvenlik duvarı sizin bir ilginiz yok muhtemelen çünkü oyunun sahne moduna tıklayınca ortaya çıktı doğru pozitif mi bilmiyorum ancak dikkat ederseniz güzel olur gibi.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Uzun zamandır bu sitedeyim bir çok oyunu hem pc hem telefonda oynadım ancak bir oyunda ilk kez bearfoss. B ml buldu güvenlik duvarı sizin bir ilginiz yok muhtemelen çünkü oyunun sahne moduna tıklayınca ortaya çıktı doğru pozitif mi bilmiyorum ancak dikkat ederseniz güzel olur gibi.
Oyunlarımızın hiçbirinde virüs yoktur, virüs olarak algılanmasının sebebi çevirilerimizi korumak için kullandığımız exe paketleme programının lisanssız olmasıdır. Virüs programlarını kapatıp oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunlarımızın hiç birinde virüs yok ve buna özellikle dikkat ediyoruz ama sahne moduna tıklayıp bu hatayı aldıysanız yine de kontrol edilmesi amaçlı yazılımcımıza soracağım. Cevap geldikten sonra sizi bilgilendireceğim.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Wenedick Modla alakalı olmadığını ve her zaman söylediğimiz gibi paketleme programından kaynaklı olduğunu söyledi yazılımcımız.

helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi bu ev sahibinin kocası kapıyı çalıyor orda bitiyor mu yoksa ben mi bişiler kaçırıyorum devamı var mı su an bunun bilen :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
şimdi bu ev sahibinin kocası kapıyı çalıyor orda bitiyor mu yoksa ben mi bişiler kaçırıyorum devamı var mı su an bunun bilen :)
Eğer ondan sonra yapacak bir şey kalmıyorsa mevcut içeriğin sonuna gelmiş olabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
K

kuzexde

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyuna yeni başladım gayet iyi gidiyor mülakat yaparken fotoğraf çekimlerinde sürekli hata alıyorum ilerliyemiyorum hiç bir şekilde yardımcı olurmusunuz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
oyuna yeni başladım gayet iyi gidiyor mülakat yaparken fotoğraf çekimlerinde sürekli hata alıyorum ilerliyemiyorum hiç bir şekilde yardımcı olurmusunuz
Hata ekranlarını sürekli görmezden gele basarak geçebilirsiniz. Yapımcıdan kaynaklı hatalar olduğu için bir şey yapamıyoruz malesef.

Drakee

Drakee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ay linkte sıkıntı var indirmeye çalışıyorum go link e tıklıyorum ama bir türlü Cloud veya Mega sayfasına yönlendirmiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ay linkte sıkıntı var indirmeye çalışıyorum go link e tıklıyorum ama bir türlü Cloud veya Mega sayfasına yönlendirmiyor yardımcı olursanız sevinirim.
VPN açıksa kapatınız veya başka bir tarayıcıdan deneyiniz.

Linki geçmek için ise;
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

drogbaba

drogbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
beklediğimden daha iyi bir tecrübe oldu

A

agn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bugun eklenen güncellemeyle yeni oynanış eklendi mi yoksa hat düzeltme güncellemesi mi

Üst Alt