The Secret Reloaded Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret Reloaded Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.9b
P

parzi0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda ev sahibesinin dizime uzandigi gun pazartesi gunu gece yarisi uyuma simgesi gelmiyor butun odalar bos hicbir yerde yatamiyorum gunu atlasam bile tekrar pazartesiden basliyorum lutfen yardim edin
Oyun bozuk ordan sonra bi sey olmuyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
parzi0 Birden fazla kez aynı mesajı atmanıza gerek yok bilen birileri gelip yardımcı olacaktır.

P

poseidon75

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunda ev sahibesinin dizime uzandigi gun pazartesi gunu gece yarisi uyuma simgesi gelmiyor butun odalar bos hicbir yerde yatamiyorum gunu atlasam bile tekrar pazartesiden basliyorum lutfen yardim edin
merhaba öncelikle kolay gelsin ve emeğinize sağlık fakat bendede aynı şekilde oldu hikaye bölümünde margaretin kocasının bizim yaşadığımız eve gelme sahnesinden sonra oyun birden boşluğa düştü hiç bir şey yapamıyorsun evden dışarı çıkamıyorsun.acaba oyunun bizim indirdiğimiz set up ' mı bozuk anlayamadım???

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
merhaba öncelikle kolay gelsin ve emeğinize sağlık fakat bendede aynı şekilde oldu hikaye bölümünde margaretin kocasının bizim yaşadığımız eve gelme sahnesinden sonra oyun birden boşluğa düştü hiç bir şey yapamıyorsun evden dışarı çıkamıyorsun.acaba oyunun bizim indirdiğimiz set up ' mı bozuk anlayamadım???
Bozukluk ile alakalı olduğunu sanmıyorum oyun orada bitiyor olabilir.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet bir sorunda ben söyleyeyim. margeretin kocası akşam geliyor. biz o adamın margeretin kocası olduğunu söylüyoruz o an marry kızıyor ekran kararıyor koltukta uyanıyoruz . işte marry kahvaltıya gel diyor kafvaltıda next yapıp işyerine gidiyoruz ( artık 1 yıllık süreç başladı çünkü) neyse lolanın ofise giriyoruz bilgisayara çarklara yani tıklıyoruz çalışmak için ama çöküyor oyun hata oluştu diyor bilginize :)

DÜZELTME. direkt işe gitmezseniz odanıza giderseniz sabah molly yi temizlik yaparken görüyorsunuz ve marry ye temizlikte yardım etmeye başlıyorsunuz

Son düzenleme:
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
evet bir sorunda ben söyleyeyim. margeretin kocası akşam geliyor. biz o adamın margeretin kocası olduğunu söylüyoruz o an marry kızıyor ekran kararıyor koltukta uyanıyoruz . işte marry kahvaltıya gel diyor kafvaltıda next yapıp işyerine gidiyoruz ( artık 1 yıllık süreç başladı çünkü) neyse lolanın ofise giriyoruz bilgisayara çarklara yani tıklıyoruz çalışmak için ama çöküyor oyun hata oluştu diyor bilginize :)
Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz bahar etkinliğinde oyunun yeni sürümü eklenecek o zaman bu tarz hatalar giderilecektir.

Elskaners

Elskaners

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam, hata alıyorum. Yükleme sonrası tüm dosyalara erişim isteği geliyor onay vermeme rağmen gerekli izinler verilmedi diyor atıyorScreenshot_2023-05-05-03-36-13-49_20e1b980d6113be8ae1ceaf7ee6cbd93.jpg şimdiye kadar olmadı böyle bir sorun ama bu oyunla beraber 3 tane daha yüklemiştim onlarda da aynı sıkıntı çıktı nasıl düzeltilir yardımcı olabilir misiniz ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hocam, hata alıyorum. Yükleme sonrası tüm dosyalara erişim isteği geliyor onay vermeme rağmen gerekli izinler verilmedi diyor atıyorEkli dosyayı görüntüle 14001 şimdiye kadar olmadı böyle bir sorun ama bu oyunla beraber 3 tane daha yüklemiştim onlarda da aynı sıkıntı çıktı nasıl düzeltilir yardımcı olabilir misiniz ?
Android 13 mü?

I

iso533

Kredi
3$
yeni bölüm ne zaman eklenecek birde stranded dıck felan gelcekti ne zamana gelir

Elskaners

Elskaners

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aynen hocam geçen hafta güncelledim bundan önce böyle bir hatayla karşılaşmadım her oyunda böyle hatayı vermedi ama bunda ve bir kaç tanesinde almaya başladım hatayı sildim yükledim falan aklınıza ne gelirse yaptım ama olmadı sorunu nasıl çözebiliriz ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Aynen hocam geçen hafta güncelledim bundan önce böyle bir hatayla karşılaşmadım her oyunda böyle hatayı vermedi ama bunda ve bir kaç tanesinde almaya başladım hatayı sildim yükledim falan aklınıza ne gelirse yaptım ama olmadı sorunu nasıl çözebiliriz ?
Discord sunucumuza katılarak bu sorunu çözebilirsin.

#yardım-ve-hatalar kanalında videosu mevcut.

I

iso533

Kredi
3$

The Secret Reloaded Türkçe yenisi eklenecek yazıyor​

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Etkinliğe katılım az oldu galiba.Haftada iki oyun eklenecekti sözde ama uğraşan yok.Sitenin eski hali nerde...

B

biskrem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkler ne zaman eklenecek? Bu oyun yarım kalmıştı hata yüzünden.

I

iso533

Kredi
3$
ilkbahar paketi aldırdınız haftada 2 oyun dediniz hala eklenecek yazısı mevcut linkler ne zaman gelcek yetkililer

J

Jack_son2

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun linkleri ne zaman eklenicek ?

Üst Alt