The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
ApoGYMN

ApoGYMN

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
55124 sürümü ne zaman gelir?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
ApoGYMN Net bir tarih veremiyorum ama çok kısa süre içerisinde gelecek.

walor

walor

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Farklı bir kayıt dosyası açıp orada oynayıp olduğunuz yere gelmeyi denediniz mi?
kendim %20 lerde olduğum kayıttan başladım bi tekrar aynı bilen varsa eğer oyunun bittiği yer - Ella ile Chloe'nin birlikte eve gittiği bölüm sonrası yok

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
kendim %20 lerde olduğum kayıttan başladım bi tekrar aynı bilen varsa eğer oyunun bittiği yer - Ella ile Chloe'nin birlikte eve gittiği bölüm sonrası yok
Bir de discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz belki hatanın sebebini bilen bir kişi vardır yardımcı olabilir.

kardin

kardin

Kredi
0$
Update Beklicez oyun iniyor İNG versiyonunu Oynadım şimdi bunu Oynamak nasip olacak

KAİSER56

KAİSER56

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun %17 de kalıyo başka görev vermiyodu bu sürümü bitirdin yazıyodu ama normalde oyun şuan %55 civarında sanırım bende oyunu sildim bida yükledim şimdide gerekli izinler verilmedi hatası veriyo

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Oyun %17 de kalıyo başka görev vermiyodu bu sürümü bitirdin yazıyodu ama normalde oyun şuan %55 civarında sanırım bende oyunu sildim bida yükledim şimdide gerekli izinler verilmedi hatası veriyo
Muhtemelen Android sürümünüz 13. Biz bunun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık.
Bu içeriği görebilmek için Beta üyeliğiniz veya Destekçi Plus üyeliğinizin olması gerekir.
gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

SkeppeR

SkeppeR

Kredi
0$
V59012 sürümü çıkmış güncelleme ne zaman alır?

S

silahsizkuvvet

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Son sürüm ne zaman gelecek

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Kredi
1$
Discord kanalından bu oyunun save dosyasını indirdim ama nereye atacağım acaba ? Yerel disk c'de ki aoc klasöründe bu oyunun klasörü yok.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Discord kanalından bu oyunun save dosyasını indirdim ama nereye atacağım acaba ? Yerel disk c'de ki aoc klasöründe bu oyunun klasörü yok.
RPGM Oyunlar için:

Windows: %localappdata% \ UserData

Android: Android \ Data \ oyunadı.adultoyunceviri.com \ files \ save

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Teşekkür ederim bilgi için peki bir sonra ki eklenme tarihi için bir bilgi verebilir misiniz?
Net bir tarih veremem ama oyunun bir kaç sürümünün toplu bir şekil de çevirilip siteye ekleneceğini düşünüyorum.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Dedektif miyiz, ayak işçisi mi belli değil aga. ToN için de bu yorumu yapmıştım, devam oyunu olduğu için yine bu yorumu yapacağım. Birisine selam veriyorsun hoop bir anda cinsel etkileşim. Eski oyunda karakterlerin kalp'leri vardı. Onları doldurunca bazı etkileşimler oluyordu, bu kalp doldurma mevzusu çok tatmin edici değildi (yine her an cinsel bir sahne oluyordu) ama bu oyunda bu çok daha fazla ve basit bir şekilde oluyor. Tek tatmin edici yani, bir önceki oyuna göre karakterler daha güzel. Çok sahne olduğundan yakındığımı söyleyebilirsiniz, evet bir adult oyun biliyorum, ama arkadaş sanki koca kasabada tek erkek mc, bütün kadınlarda ona teklif ediyor durumu hiç gerçekçi değil. (Bunu kabul edin) Yine de sahneler bir nlt klasiği olarak 10/10 Şu grafikler başka oyunlarda olsaydı, (özellikle hikayesi ile ön plana çıkan oyunlardan bahsediyorum. Örn: Deluca Family gibi) kim bilir o oyunu nasıl bir başyapıt olmuş diye yorumlardım. En sevdiğiniz oyunu eleştirdiysem kusura bakmayın, bunlar benim naçizane düşüncelerim.

Üst Alt