The Genesis Order Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Rpgm Android Türkçe The Genesis Order Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
83072
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Yok Android için indirdim. Siz böyle söylediniz diye ikisinin de linkini denedim. Aynı sonucu veriyor. Önceden tek oyun dosyası vardı fakat şimdi bu şekil çıkıyor karşıma
Hangi Android linkinden indirdiniz ki? Şu an Megaya baktım ve sadece .apk dosyası var.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Yok Android için indirdim. Siz böyle söylediniz diye ikisinin de linkini denedim. Aynı sonucu veriyor. Önceden tek oyun dosyası vardı fakat şimdi bu şekil çıkıyor karşıma
Bir hata olmuş özel çevirinin android cloud linkin de oyunun bilgisayar sürümü yüklenmiş kusura bakmayın. Hatayı iletiyorum en kısa sürede düzeltecektir onun yerine mega dan indirebilirsiniz. Oyunun mega bağlantısın da android sürümü bulunmaktadır.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Özel android sürümün cloud linki sıkıntılı sanırsam çünkü zip dosyası indiriyor o da 7gb küsur ama mega linkinde 1.4gb falan yazıyor herhalde Android olan o
Linkler de bir karışıklık olmuş en kısa süre içerisin de düzeltilecektir.

WWE

WWE

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Uzun zamandır sizleri takip ediyorum gerçekten işinizde çok iyisiniz başarılar dilerim insanlık hali karışıklık olabilir dediğiniz gibi megada sorun yok ben ordan indirdim

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Feroo11 WWE cloud linki düzeltildi iyi oyunlar dilerim.

KAİSER56

KAİSER56

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Screenshot_20230321_000545_Parallel Space 64Bit Support.jpgbu hatayı veriyor % 9 dayım daha duncen ve adamları kliseye geldiği yerdeyim

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
neden son çıkan sürüme kadar güncellemediniz ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
O zaman 8 güncelleme çıkmasını neden beklediniz ?
Oyunu v63 sürümü çıktığında çevirdim. Ancak paketlemeyi yapan insanlar sürekli müsait olmuyorlar bu yüzden oyun paketlenene kadar 2 sürüm daha çıktı ve bizim de yeni metinleri çıkartıp çevirecek vaktimiz yoktu. Oyun yine 5 sürüm olunca çevirip yayınlanacak. Şu an 2 sürümü birikti, 3 tane daha gelmesi lazım.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu oynamaya engel olan tüm hatalar da çözüldü hala hata alan varsa yeniden indirsin, iyi oyunlar dileriz.

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu v63 sürümü çıktığında çevirdim. Ancak paketlemeyi yapan insanlar sürekli müsait olmuyorlar bu yüzden oyun paketlenene kadar 2 sürüm daha çıktı ve bizim de yeni metinleri çıkartıp çevirecek vaktimiz yoktu. Oyun yine 5 sürüm olunca çevirip yayınlanacak. Şu an 2 sürümü birikti, 3 tane daha gelmesi lazım.
güzel cevabın için teşekkürler Kolay gelsin

Üst Alt