The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
S

sasubaysa44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gracie'nin hikayesine güncelleme geldi.
Açıkçası en son çok sıkıntı vardı ama ben hileli oynadığım için midir bilmiyorum. Şarap görevi , beni koru görevi geçiliyor mu ? Ve tam deneyimde mi oynamaliyiz

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
samsung a serilerinde genel bi sıkıntı bence o ben de samsung a11 kullanıyorum bende de atıyor bazı oyunlarda 1-2 kişide de görmüştüm attığını çözümü yok galiba onun
Telefondan kaynaklı değil de oyundan kaynaklı bir sorun. Hep belirttiğimiz üzere DeLuca Family çok problemli bir oyun.

F

firecape

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bilgisayardan mı oynuyorsunuz telefon mu?

Telefon marka/modeliniz nedir?

Üstte attığım mesaj sizin içinde geçerli. O görevi geçemiyorsanız geçen birisinden kayıt dosyası alarak devam etmek tek çözüm gibi veya eski kayıt dosyanıza dönüp deneyebilirsiniz.
Teşekkürler zaten ben oyunu bitirdim hep kaydederek eğer çözümü varsa ,diğer sıkıntı yaşayan insanlar için sorunu dile getirdim, kolay gelsin hepinize.

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Yeni gelen güncellemenin boyutu nedir? Gene küçük bir güncelleme gelip buglar mı düzeltildi yoksa iyi bir güncelleme mi aldı oyun?

Üst Alt