The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Fantastice

Fantastice

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Tamam da hani güncelleme bi işe yaramamişkı yeni bölüm yok ayni sahneler

Ayânokōji Kiyo

Ayânokōji Kiyo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
sadece gracienin hikayesine mi güncelleme geldi?

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güncelleme ne kadar büyük sizce oynamaya değer mi ona göre oynayacağım en son oynamadığım zamandan beri bu 2.güncellemesi gecenki iyi değil dediler oynamadım bunu bekledim bu nasıl ? Luna'nın hikayesine devam edebiliyor muyuz en önemli soru bu :D

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
10$
Güncelleme ne kadar büyük sizce oynamaya değer mi ona göre oynayacağım en son oynamadığım zamandan beri bu 2.güncellemesi gecenki iyi değil dediler oynamadım bunu bekledim bu nasıl ? Luna'nın hikayesine devam edebiliyor muyuz en önemli soru bu :D
Güncelleme kişiye göre 1 2 saat arası sürebiliyor. Luna'da var, ama daha cok Gracie var.

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayış tarzına göre değişkenlik gösterebilir ama ortalama 1-2 saat.

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Eski kayıttan devam edebiliyor muyuz yoksa en baştan mı başlıcaz ?

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Eternum Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
“Tam tecrübe” ve “sadece serbest dolaşım ve hikaye” seçenekleri arasındaki fark ne oluyor ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
10$
“Tam tecrübe” ve “sadece serbest dolaşım ve hikaye” seçenekleri arasındaki fark ne oluyor ?
Tam tecrübe modunda daha fazla görev oluyor ve serbest dolaşım ev hikayeden biraz daha zor oluyor. Hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorsanız Tam Tecrübe modunu oynamanızı tavsiye ederim.

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adlarından da anlaşılacağı üzere '' Tam Tecrübe '' modunda daha fazla görev, içerik vb. şeyler oluyor diğerinde ise sadece serbest dolaşım ve hikaye ağırlıklı gidiyorsunuz.

R1Z3L1

R1Z3L1

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Sürekli oyundan atıyor

Üst Alt