The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
B

babayorgunss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son güncellemeyi ne zaman aldı?

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda hırsızlık vs için mağazadan gerekli malzemeleri alırken hata veriyor. Görmezden gel seçeneği pasif kalıyor. Yardımcı olur musunuz?

T

tknn99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna bi güncellemeyle yarım saatlik bi görev eklenmiş heralde bu en güncel sürüm mü acaba?

Grkm1903

Grkm1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım Luna görevi buglı sanırım aynı zamanda isabella görevleride olmuyor birde birtane daha kız vardı onun da görevleri buglı yapımcı halen fixlemedi mi bunları

S

semibaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım Luna görevi buglı sanırım aynı zamanda isabella görevleride olmuyor birde birtane daha kız vardı onun da görevleri buglı yapımcı halen fixlemedi mi bunları
Aynen ya o görevler nasıl başlatılıyor anlamadım oyun bazı ipuçlarını eksik ve yanlış veriyor

CypherRight

CypherRight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım luna bölümünde takıldım oyunda ilerlemiyor seni koruyacağım bölümü bitti öğle öğleden sonra yatak odası diyor gereksinimlerde günleri atlattım tüm karakterlerle konuştum discord yardım bölümüne baktım yardım forumuna baktım. Nasıl geçilcek bu bölüm ?

SempanzeM

SempanzeM

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım Luna bölümü buglu sanırım. Oyun ilerlemiyor, Hikaye 9'u tamamladım fakat öğle vakti ve öğleden sonra yatak odasında beklememe rağmen hiçbir şey olmuyor.

CypherRight

CypherRight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım Luna bölümü buglu sanırım. Oyun ilerlemiyor, Hikaye 9'u tamamladım fakat öğle vakti ve öğleden sonra yatak odasında beklememe rağmen hiçbir şey olmuyor.
Aynen öyle yapılcak tek şey save dosyası indirip saveden bölüm seçerek ilerlemen.

CypherRight

CypherRight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bulduğun bir save dosyası var mı? Aradım da bulamadım.
Discord grubunda saveler kısmında var dostum bide ne dicem varmıdır bunun gibi hikayeli being a dik oynamıştım sunshine love acting lesson acting hariç hepsi yarım yamalak kaldı

SempanzeM

SempanzeM

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord grubunda saveler kısmında var dostum bide ne dicem varmıdır bunun gibi hikayeli being a dik oynamıştım sunshine love acting lesson acting hariç hepsi yarım yamalak kaldı
Teşekkürler. Kesinlikle City of Broken Dreamers ve Midnight Paradise öneririm.

K

Kriv

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sözleşmelerdeki ressam bi türlü olmuyor görev başarılı diyor sonra tekrar başarısız oldu diyip kırmızı yazıyla hata veriyor

ikrgzlr

ikrgzlr

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Oyunu ilk oynayışım oyun tarzını seçin bölümünden hangini seçmem lazım ?

Ahmet23131

Ahmet23131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun baya iyi bak sırf hikayesi için bile oynanır efsane oyun kesinlikle oynayın

D

deligo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
10. bölüme bir türlü geçemedim ve şarap için konuşmaya da giremiyorum o kısım save sahibi olan var mı acaba?

Üst Alt