Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Alaire

Alaire

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Oyun açılmıyor adult oyun ekibi iyi eğlenceler diyor öyle kaliyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Alaire Bekleyiniz açılması uzun sürüyor.

V

volps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sahil evi hiç bir işe yaramıyor mu arkadaşlar alıyoruz ama hiç bir işe yaramıyor.

Mark Ruffalo

Mark Ruffalo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sahil evi hiç bir işe yaramıyor mu arkadaşlar alıyoruz ama hiç bir işe yaramıyor.

Sahil evini aldığınız zaman Temizlikçi Consuela işsiz kalınca o evde temizlikçi olarak çalıştırabiliyorsunuz, ayrıca temizlikçi ile birkaç özel sahnelerde yaşamıyor değilsiniz. ;)

V

volps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pehh koskaca ev al, bir tek temizlikçi fantazisi için mi ? :ROFLMAO:

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Pehh koskaca ev al, bir tek temizlikçi fantazisi için mi ? :ROFLMAO:
Belki sonraki güncellemelerde yapımcı farklı şeyler getirebilir mesela kızları eve çağırma, parti verme gibi yani hemen ön yargılayla yaklaşma 👍

1

19darklord07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime saga bı kaç gün önce beta da mıydı ben mi yanlış hatırlamıyorum

B

Byc_ahmt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce farkli bir yerden indiriyordum kayıt dosyası sorun yaratirmı ?

F

Focuels

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu ilk indirdigimde hileler vs çok iyi çalışıyordu şimdi indirdigimde ise oyunun boyutu 900 MEB'den 1.03 gbye çıkmış ve artık hileler çalışmıyor haritada kişiler gözükmüyor eski haline nasıl getirebilirim?

F

Focuels

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu ilk indirdigimde hileler vs çok iyi çalışıyordu şimdi indirdigimde ise oyunun boyutu 900 MbB'den 1.03 gbye çıkmış ve artık hileler çalışmıyor haritada kişiler gözükmüyor eski haline nasıl getirebilirim?
Bizim sitemizden indirmediğiniz sürece kayıt dosyası sıkıntı yaratır

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Harold donut sahnesi bir türlü geçilmiyor bana denilen malzemeden alıyorum ama diyor sevdiğim malzeme değil. Hatta emin olmak için tüm donut türü ve sosları denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Oyunun hatası mı veya ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harold donut sahnesi bir türlü geçilmiyor bana denilen malzemeden alıyorum ama diyor sevdiğim malzeme değil. Hatta emin olmak için tüm donut türü ve sosları denedim ama hiçbiri işe yaramadı. Oyunun hatası mı veya ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server! discord sunucumuza gelerek ''Yardım'' kanalından yardım alabilirsiniz.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kumsaldaki hazineyi açmak için sırasıyla hangi simgeleri yapmak gerekiyor ? Bide sonra anahtar deliğine tıklayın doğru şekli bulunca diyor ama anahtar lazımmı yoksa şekli doğru yapınca tıklamak yetiyormu ?

Üst Alt