Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
R

Reespect

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun ne zaman herkese erişimine acilicak

B

bursaenes1963

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kütüphanedeki kızın kitaplarını vermem lazım sadece erikin odasındaki kitap kaldı onu bulamıyorum nerede acaba ?

C

cumhuefe123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun açılması cihaza bağlı olarak uzun sürebiliyor.
admin oyuna girdiğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor kullanıcı adımı giriyorum şifre butonuna basıyorum bu seferde kullanıcı adım kayıp oluyor neden böyle oluyor?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
admin oyuna girdiğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor kullanıcı adımı giriyorum şifre butonuna basıyorum bu seferde kullanıcı adım kayıp oluyor neden böyle oluyor?
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

C

cumhuefe123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
bakın bunu yorumu ben 17 gün önce felan yazmıştım diğer adminde betada olduğu için dedi ha bu arada o i,ş,ü,ı harfleri yok bende

C

cumhuefe123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şifrenizi değiştirip deneyin.
adult hesabımın kullanıcı adını yazıyorum olmuyor kullanıcı adımı yazıyorum sonra şifre butonuna tıklıyorum kullanıcı adım siliniyor aynı şekilde şifremi giriyorum ardından kullanıcı butonuna tıklıyorumbu seferde şifre kayıp oluyor

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürekli oyundan atıyor sebebi ne olabilir ve Derec in kitabi nerede

E

efesenmisin123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yakında buralar değerlenir yeeğnim
vallaha yükledim kardeş oyuna girişte hani adult oyun kullanıcı ve şifremi istiyor ya kullanıcı adımı yazdım sonra şifre butonuna tıkladım bu sefer kullanıcı adım silindi oyun hala hatalı o yüzden sildim

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
vallaha yükledim kardeş oyuna girişte hani adult oyun kullanıcı ve şifremi istiyor ya kullanıcı adımı yazdım sonra şifre butonuna tıkladım bu sefer kullanıcı adım silindi oyun hala hatalı o yüzden sildim
kullanıcı adınız silinmiyor sadece görünmüyor siz şifreyi girin giriş yapacaksınız.

Üst Alt